Čas zakončit, aneb běžte to dělat

Čas zakončit, aneb běžte to dělat

Odkládal jsem to skoro dva měsíce. Až včera mi Alice řekla, tak už to pošli. A tak jsem to poslal. A nakonec jsem skoro zamáčkl slzu….

Když něco stvoříte, jako tvůrce, není snadné se s tím pak rozloučit.

Pokud uděláte novou verzi, tu starou zahodíte a je to ok, ale úplně to ukončit? A prostě neudělat nic nového? Prostě to zavřít? To neeeeee… vždyť by se to ještě prodávalo… jenže.

Jenže, to nestačí.

Když se něco naplní, tak se to naplní.

Je to potřeba, protože pro nová ano, je potřeba říkat ne.

A byť věřím, že učitelem, lektorem, expert lídrem, se tak nějak rodíme a není to tolik kariéra, jako spíše dar, který prostě předáváte, ten nejde skončit, tak ukončit etapu a uzavření prodeje mých současných online programů udělám.

Bylo to krásných 10 let, 2012-2015 super intenzivních. Mnoho mých tužeb bylo naplněno. Jenže v šuplíku jsou nové touhy, nové vize, nové potřeby, nové způsoby, nové radosti….. zavolaly mě a já už je nechci nechat čekat.

Tak si teď vemte, co jsem stvořil a použijte to pro své potřeby a touhy.

A já vám řeknu, která jedna věc, je v tom všem úplně nejpodstatnější. Kterou když přehlédnete, dožene vás a nedá vám spát, budete se roky budit, a pak stejně jednou vstanete a půjdete za ní….

Takže co je v tom všem tvoření úplně nejpodstatnější?

Co když přehlédnete, dožene vás to a nedá vám to spát, budete se roky budit, a pak stejně jednou vstanete a půjdete za tím….

Obzvlášť to platí pro kategorii lidí, kteří hodně myslí – můj případ.

Takže…

Co je při tvoření nejpodstatnější je: NEZŮSTAT U MYŠLENKY.

Překročit mentální nápad a vstoupit do světa

MANIFESTACE A REALIZACE.

To, co mě osobně budilo nebyly věci, které jsem udělal. Ale to co jsem neudělal. Nebo to, co jsem udělal, ale ne podle původního nápadu. Věci, kde jsem ustoupil, sešel z cesty, ze svého standardu, ze své vize.

A tak věřím, že myšlenka a člověk se raduje, když je nápad vložen do země a zakořeněn. Když je zhmotněn.

Když tvůrce vidí svůj nápad v realitě a ve hmotě, v rukách jiných lidí, jeho srdce plesá.

A tak nezapoměňte na jedno.

Naplnění a smysl, pravou energii vám dá to, co vidíte v realitě, ve hmotě. Myšlenka chce být vtělena, zakořeněna, realizována, manifestována. Myšlenka chce být materializována ve hmotě. To je její největší přání.

(Teda ono je jí to asi jedno, té myšlence, ale mě se to jako člověku hodně líbí. Vůbec je to úžasné, že lze myšlenku přenést do reality :)

Radujte se při pouhém pomyšlení na svůj nápad a použijte tuto radost, aby vás v táhla do akce. Klidně mimo komfort, mimo běžné hranice, mimo už poznané. To je právě její úkol. Abyste díky ní objevovali nové a žili.

A je to i moje další cesta.

Dost bylo žvanění a teoretizování. Můj zlatý archiv nechce být zaprášený na poliččce v řadě s dalšími programy, které jste už nakoupili od jiných.

Vemte tento okamžik za pačesy a energii rozhodnutí k tomu, abyste udělali  “massive jump to new reality”. (velko-lepý skok do nové reality).

Ať své myšlenky a nápady konečně vidíte v realitě.

Mohu vám garantovat, že teď sedíte na miliónech korun, možná desítkách miliónů, možná stovkách, co já vím, co fakt chcete a po čem toužíte. Sedíte na svých vizích a nápadech. Tak se zvedněte…

Říká se, že 99% je už teď hotovo, jenže většina zhavaruje na tom 1%.

Nepotřebujete schválení ani povolení.
Nepotřebujete velkou databázi.
Nepotřebujete být super tvořiví, ani mistři videa.
Nepotřebujete být počítačov borci a borky.
Potřebujete začít a skočit.
Potřebujete vytrvat a znova a znova se vracet do hry.

Pochopit strategii, postavit web, poslat první email, inkasovat první peníze… a to celé opakovat znova a znova.

Tak tady to máte na pěkném podnose.
Vemte si to, co právě teď potřebujete a skočte.

Užijte si to, jako ještě nikdy nic.

– David

PS: Tenhle obrázek máme teď ve firmě jako mantru. Já ho mám. Mít vizi a strategii pro mě není problém, i plán mi šel, a posílit potřebuji realizaci a vyhodnocení, a to celé dát do systému. To je mé power místo.

Každá část může růst a růst. Přestaňte občas přemýšlet. Vypněte stroj mysli a prostě to běžte dělat a realizovat. To je rada nad zlato.

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.