Bylo nebylo, můj život v roce 2011 změnil jeden online program, který jsem si tehdy koupil. Změnil ho tím, že jsem udělal, co v něm bylo řečeno. To byl můj skok do jiné reality. Tak skočte taky...

Mé kompletní 10-leté dědictví (2009-2019) a můj osobní archiv online programů a kurzů v hodnotě téměř 70tis. Kč. Nyní za zlomek ceny jako poděkování za tuto část cesty, která teď možná čeká i vás...


Co by se stalo, když bych vzal všechny programy, které jsem vytvořil za posledních 10 let a dal je na jedno místo?

Vznikl by můj osobní online archiv 2009-2019. Vzniklo by místo, kam se můžete kdykoliv podívat a vzít si ten nejlepší postup, když byste chtěli:

A. postavit svůj online byznys a své impérium
B. vybudovat firmu a nastavit prodejní procesy
C. trénovat praktické strategie prodeje online
D. postavit si jednoduše krásný a funkční web
E. u toho všeho se neudřít a cítit svobodu a zápal
F. mít vliv a být autoritou ve své oblasti
G. a dělat to proto, že už jste šťastní, ne abyste byli
 
U příležitosti akce The Best of 10 let s 85% slevou. Normálně byste za vše zaplatili 66.980 Kč, pokud ale hrajete právě teď, platíte 15% z ceny. Zaplatíte 10.000 Kč za můj archiv 7 tréninků a programů (12.100 Kč s DPH).

Tyto jsou vaše:

  • Email Academy 2.0 a Fast Track - můj nejoblíbenější program a jak vydělávat díky obyčejnímu emailu
  • Online Academy - to nejlepší z klubu
  • Miliónové impérium - tímto to vše začalo a vzniklo impérium
  • Digital Summit - experti a spíkři z Kongresového centra
  • SuperHero Academy - 12 oblastí života, kde se dějí zázraky
  • Tajemství vlivu - vliv, charisma, autorita
  • Prodej svůj talent - jak postavit své expert podnikání a stvořit a prodat 4 typy produktů
  • Zlatý rok - mé novoroční tréninky (2015-2019)
  • The Best of 10 years - audio záznam ze semináře a setkání (31.5-2.6. 2019)

Proč jsou tyto postupy a informace cennější v roce 2024 než kdykoliv předtím?

 Protože jak mi nedávno řekla slečna, který mě potkala na chodbě v hotelu: "Jéé, vy jste David Kirš, sleduju teď znova váš program, vždy se k nim vracím, když jsem zahlcená tím vším, co bych měla a mám v online prodeji dělat - je to pro mě takový návrat domů - "Back to Basic".

A přesně tak to také cítím a udělalo mi to radost. V dnešní době jsou lidé zahlcení obrovským množstvím možnosti a řešení a chybí jim "základy" a vědomí "jejich unikátní cesty" a jednoduchý způsob, jak právě jejich charisma a nadšení přetavit prakticky do toho být vidět a prodávat.

ONLINE PROGRAMY V ARCHIVU:

Chcete ověřený 8krokový postup, jak využít e-mail marketing novým způsobem, abyste více prodali, měli zisky 24h denně a tím pádem jste kromě peněz měli i čas si je užít?

Kurz EmailAcademy v těchto 8 krocích promění i nováčka v ostříleného podnikatele, který přitahuje klienty, používá k prodeji také automat, vydělává a práce ho baví… už se totiž nemusí dřít a nahánět zákazníky po všech čertech.

9.750 Kč

OnlineAcademy

Nastupte do vlaku, který řídí čtyři slova: Vědět, Věřit, Koupit, Doporučit. Provádějte zákazníky touto cestou a budete klidní a bohatí, protože vaše podnikání bude šlapat jako hodinky. 13 videí v tomto kurzu vás provede přes postupy, co a jak dnes na internetu v online světě dělat.

3.990 Kč

Miliónové impérium

Prémiový trénink pro šikovné a tvořivé lidi, majitelé firem, podnikatele, lektory a kouče, jak tím, co víte už dnes, vydělat do roka milión, stát se lídrem v oboru a zažívat denně nadšení z práce.

9.750 Kč

10 spíkrů, podnikatelů, praktiků, kteří mají na kontě v roce 2013 on-line kampaně ve výši přes 30 milionů korun se dalo dohromady a podělí se s vámi prakticky o to, co oni sami dělají v 11 strategických oblastech na internetu, aby opět o pár dalších desítek milionů zvýšili obrat a počty svých zákazníků.

3.990 Kč

Tato 12 měsíční akademie je o životním stylu našich snů. Je o splněných přáních, o životě, úspěchu a štěstí. Inspiruje a připravuje na cestu života každého super hrdiny. Na cestu každého z nás.

Skrývá se v nás obrovský potenciál a máme přístup k neuvěřitelným zdrojům. Každý si právě teď tvoříme naši realitu. Každý jsme vysoce výkonným charismatickým lídrem, hrdinou a tvůrcem vlastního života. V každém z nás čeká obyčejnost i velkolepost zároveň.

9.750 Kč

Získejte plán a strategii od A do Z pro prodej svého talentu, know-how, značky a informačních produktů online.

Díky tomuto online prémiovému tréninku si vybudujete i vy svůj expert byznys, značku, komunitu a databázi, získáte fanoušky a stanete se respektovanou autoritou a expertem ve vaší oblasti. Monetizujte to, co víte, děláte a umíte, novým způsobem. Technologie a internet vám dají křídla, ať jste autor, spíkr, kouč nebo lektor, či se jimi teprve chcete stát.

19.750 Kč

Audio záznam semináře THE BEST OF 10 LET DAVIDA KIRŠE, který probíhal 31.5.-2.6.2019 v Brně.

10.000 Kč

Celý archiv online programů

66.980 Kč

 NYNÍ S 85% SLEVOU = 10.000 Kč

Vyberte si program, který vás teď volá a udělejte, co v něm říkám. Vím, že to má potenciál změnit vám život a byznys. Stejně jako se to stalo mě v roce 2009. Nejlepší doba, kdy to udělat, je teď.

Možnost koupit si Davidovy  vzdělávací online programy v této akci skončí: