Říkal jsem si, čím bych mohl ještě oslavit uplynulých 10 let a podpořit i vašich nejbáječnějších 10 let nebo prostě další rok. A zde je výsledek...

Můj osobní Online Archiv 2009-2019


Co by se stalo, když bych vzal všechny programy, které jsem vytvořil za posledních 10 let a dal je na jedno místo? Vznikl by můj osobní online archiv 2009-2019. Vzniklo by místo, kam se můžete kdykoliv podívat a vzít si ten nejlepší postup, když byste chtěli
A. postavit své online expertně informační impérium
B. vybudovat firmu a nastavit prodejní online komunikaci
C. trénovat strategie prodeje online
D. postavit si web
E. u toho všeho se neudřít a cítit svobodu a zápal
F. mít vliv a být autoritou ve své oblasti. A nyní je to k dispozici.
 
A u příležitosti 10 let s 85% slevou. Normálně byste za vše zaplatili 66.980 Kč, pokud ale hrajete právě teď, platíte jen 15% z ceny. Zaplatíte 10.000 Kč za můj archiv 7 tréninků a programů (12.100 Kč s DPH). Tyto jsou vaše:
 
  • Email Academy 2.0 a Fast Track - můj nejoblíbenější program
  • Online Academy - to nejlepší z klubu
  • Miliónové impérium - tímto to vše začalo
  • Digital Summit - experti a spíkři z Kongresového centra
  • SuperHero Academy - 12 oblastí života, kde se dějí zázraky
  • Tajemství vlivu - vliv, charisma, autorita
  • Prodej svůj talent - jak postavit své expert podnikání na nohy
  • Zlatý rok - mé novoroční tréninky (2015-2019)
  • The Best of 10 years - audio záznam ze semináře a setkání (31.5-2.6. 2019)

ONLINE PROGRAMY V ARCHIVU:

Chcete ověřený 8krokový postup, jak využít e-mail marketing novým způsobem, abyste více prodali, měli zisky 24h denně a tím pádem jste kromě peněz měli i čas si je užít?

Kurz EmailAcademy v těchto 8 krocích promění i nováčka v ostříleného podnikatele, který přitahuje klienty, používá k prodeji také automat, vydělává a práce ho baví… už se totiž nemusí dřít a nahánět zákazníky po všech čertech.

9.750 Kč

OnlineAcademy

Nastupte do vlaku, který řídí čtyři slova: Vědět, Věřit, Koupit, Doporučit. Provádějte zákazníky touto cestou a budete klidní a bohatí, protože vaše podnikání bude šlapat jako hodinky. 13 videí v tomto kurzu vás provede přes postupy, co a jak dnes na internetu v online světě dělat.

3.990 Kč

Miliónové impérium

Prémiový trénink pro šikovné a tvořivé lidi, majitelé firem, podnikatele, lektory a kouče, jak tím, co víte už dnes, vydělat do roka milión, stát se lídrem v oboru a zažívat denně nadšení z práce.

9.750 Kč

10 spíkrů, podnikatelů, praktiků, kteří mají na kontě v roce 2013 on-line kampaně ve výši přes 30 milionů korun se dalo dohromady a podělí se s vámi prakticky o to, co oni sami dělají v 11 strategických oblastech na internetu, aby opět o pár dalších desítek milionů zvýšili obrat a počty svých zákazníků.

3.990 Kč

Tato 12 měsíční akademie je o životním stylu našich snů. Je o splněných přáních, o životě, úspěchu a štěstí. Inspiruje a připravuje na cestu života každého super hrdiny. Na cestu každého z nás.

Skrývá se v nás obrovský potenciál a máme přístup k neuvěřitelným zdrojům. Každý si právě teď tvoříme naši realitu. Každý jsme vysoce výkonným charismatickým lídrem, hrdinou a tvůrcem vlastního života. V každém z nás čeká obyčejnost i velkolepost zároveň.

9.750 Kč

Získejte plán a strategii od A do Z pro prodej svého talentu, know-how, značky a informačních produktů online.

Díky tomuto online prémiovému tréninku si vybudujete i vy svůj expert byznys, značku, komunitu a databázi, získáte fanoušky a stanete se respektovanou autoritou a expertem ve vaší oblasti. Monetizujte to, co víte, děláte a umíte, novým způsobem. Technologie a internet vám dají křídla, ať jste autor, spíkr, kouč nebo lektor, či se jimi teprve chcete stát.

19.750 Kč

Audio záznam semináře THE BEST OF 10 LET DAVIDA KIRŠE, který probíhá 31.5.-2.6.2019 v Brně.

10.000 Kč

Celý archiv online programů

66.980 Kč

 NYNÍ S 85% SLEVOU = 10.000 Kč

CO O TĚCHTO PROGRAMECH ŘÍKAJÍ
JEJICH ÚČASTNÍCI:

Peter Urbanec, www.peterurbanec.sk

V průběhu roku a půl jsem nasbíral přes 70 000 kontaktů. Následně jsem změnil svůj život od základu. Ze zaměstnance jsem se stal šťastným podnikatelem, který každý den pomáhá tisícům lidí a to díky internetu :-)

Martin Huja www.zdravekcili.cz

Stanislava Stiborová, plážová podnikatelka 🌴

Tomáš Lukáš Marek, www.tomaslukas.cz

10 let bojuju se zviditelněním, řeším různé reklamy, SEO atd.
Povědomí o EA mám třeba 2 roky zpět, kdy jsem si střádal různé myšlenky, poskládané ze všech těch videí a návodů zdarma a ze začátku tomu mnoho nevěřil.
Časem jsem byl zvědavější a zvědavější, až jsem si řekl - "Já tomu člověku ty prachy pošlu, on o tom asi fakt něco ví :-)". A věděl. Za 2 měsíce jsem to celé posunul více než za 10 let před tím. Díky!

Martin Hrubý www.mhsexshop.com

Míša Měřinská, www.michalamerinska.cz

Věděl jsem, že mám něco, co je velmi hodnotné, jen se mi nedařilo to dostat mezi lidi. Na doporučení jsem zakoupil EmailAcademy. Výsledkem je už půl roku plná obsazenost mých plaveckých kurzů, více než 4200 kontaktů v databázi a téměř čtyřnásobný prodej výukových videí.

Tomáš Vojtěchovský www.totalniplavani.cz

Podarilo sa nám doslova expandovať z mesašnej návštevnosti 5021 na 23 382 mesačne!

Michal Mikula www.motomix.sk

Josef Cvrček, www.blogfotografa.cz

Díky EmailAcademy jsem zdvojnásobil svoje podnikání v multimiliónovém obratu a ušetřil polovinu času a peněz. Provedl jsem 2 miliónové kampaně. Na affiliate provizích, za podporu partnerů, získal hodně přes milión Korun a jako bonus i skvělé benefity.

Jirka Mazur www.jirimazur.cz

Pavel Říha, www.pavelriha.cz

Na začátku srpna jsem se o dovolené přihlásil do EA a od poloviny srpna do konce září jsem prodal 2 knihy o zdravé výživě, každá vydělala 250.000 Kč, ještě než vyšla.

Jaroslav Foršt www.ifp-publishing.cz