Síla partnerství

Muž a žena – síla partnerství

 

Zdraví vás David Kirš a tohle video jsem nazval Síla partnerství muže a ženy. Hned vysvětlím, co tím myslím a proč mám pocit, že to je velmi důležité téma, kterému bychom měli dát část naší pozornosti.

Vztah

My všichni jdeme životem a řekl bych, že vztahy jsou takovým základním kamenem lidského života. A ten nejbližší vztah, ke kterému se vztahujeme, je často vztah k našemu nejbližšímu partnerovi, ať už k našemu partnerovi, nebo k naší partnerce, a tento náš vztah nás velmi ovlivňuje. Někdy si to neuvědomujeme, ale má na nás větší vliv, než si někdy chceme připustit.

To, že žijeme s nějakým člověkem, že jsme s ním v dennodenním kontaktu, že s ním spíme v posteli, že se s ním milujeme, že s ním jsme v konverzaci, to všechno na nás má vliv, ovlivňuje to naše přemýšlení, naše myšlení, naše vnímání, jsme jaksi propojení a ty světy se navzájem vlastně ovlivňují.

Když vztah nefunguje

A to, na co chci dneska ukázat, je, že pokud si nevšimneme, že něco v našem vztahu s mužem nebo se ženou, s tím naším partnerem nefunguje, když si nevšimneme, že v tom našem partnerství nějak ztrácíme sílu, ať už jeden, nebo druhý, tak nám ta síla chybí pak někde dál, třeba v naší seberealizaci, v naší práci, v naší schopnosti cítit nějaké volání nebo naplňovat naši vizi nebo spojit se s naším posláním.

A tak vás zvu do toho, abyste opečovali váš nejbližší vztah, abyste opečovali váš vztah s vaší ženou, s vaším mužem, s vaším manželem, s vaší manželkou. Možná teď potřebuje v něčem podpořit, možná se potřebuje dostat do síly, možná potřebuje pomoc, možná potřebuje vlídné slovo, možná potřebuje opečovat, aby se dostala do své vlastní síly, do svého středu a mohla podpořit ona vás. Nebo aby váš partner se mohl dostat do své síly a podpořit on vás, ať už na různých úrovních.

Možná si teď uvědomíte, že ztrácíte sílu v tom, že nemáte podporu od vašeho partnera. Možná od něj nemáte vlídné slovo. Možná vás nepodporuje ve vaší práci, ve vašich aktivitách. Možná, řekl bych, místo dobré vůle a podpory, uznání, ocenění od vašeho partnera slyšíte spíš výtky, kritiku, hodnocení, co jste zase neudělali, co byste měli a neměli.

Opečujte svůj vztah a slaďte se

Možná to není tak spojené s partnerem, možná je to spojené s tím, jak vnímáme i to partnerství, ale to, na co chci dneska ukázat, je, abyste našli prostor opečovat sebe v partnerství a opečovat i partnera, protože pokud se oba sladíte, oba se dostanete do síly, tak to není 1 + 1. Je to mnohem větší energie, která vás může podpořit, která vás doma jakoby vyživuje, dává vám energii, dobíjí vám baterky a vy pak můžete vyrazit do toho světa a sloužit, konat a realizovat své vize, tvořit to, co potřebujete.

Ať je tohle malá připomínka toho, že náš základní velmi silný vztah, který rozhodnuje o kvalitě našeho prožívání a vůbec bytí tady ve světě, je náš vztah s nejbližším člověkem, s naším partnerem.

Audio:

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.