Síla partnerství

Muž a žena – síla partnerství

 

Zdraví vás David Kirš a tohle video jsem nazval Síla partnerství muže a ženy. Hned vysvětlím, co tím myslím a proč mám pocit, že to je velmi důležité téma, kterému bychom měli dát část naší pozornosti.

Vztah

My všichni jdeme životem a řekl bych, že vztahy jsou takovým základním kamenem lidského života. A ten nejbližší vztah, ke kterému se vztahujeme, je často vztah k našemu nejbližšímu partnerovi, ať už k našemu partnerovi, nebo k naší partnerce, a tento náš vztah nás velmi ovlivňuje. Někdy si to neuvědomujeme, ale má na nás větší vliv, než si někdy chceme připustit.

To, že žijeme s nějakým člověkem, že jsme s ním v dennodenním kontaktu, že s ním spíme v posteli, že se s ním milujeme, že s ním jsme v konverzaci, to všechno na nás má vliv, ovlivňuje to naše přemýšlení, naše myšlení, naše vnímání, jsme jaksi propojení a ty světy se navzájem vlastně ovlivňují.

Když vztah nefunguje

A to, na co chci dneska ukázat, je, že pokud si nevšimneme, že něco v našem vztahu s mužem nebo se ženou, s tím naším partnerem nefunguje, když si nevšimneme, že v tom našem partnerství nějak ztrácíme sílu, ať už jeden, nebo druhý, tak nám ta síla chybí pak někde dál, třeba v naší seberealizaci, v naší práci, v naší schopnosti cítit nějaké volání nebo naplňovat naši vizi nebo spojit se s naším posláním.

A tak vás zvu do toho, abyste opečovali váš nejbližší vztah, abyste opečovali váš vztah s vaší ženou, s vaším mužem, s vaším manželem, s vaší manželkou. Možná teď potřebuje v něčem podpořit, možná se potřebuje dostat do síly, možná potřebuje pomoc, možná potřebuje vlídné slovo, možná potřebuje opečovat, aby se dostala do své vlastní síly, do svého středu a mohla podpořit ona vás. Nebo aby váš partner se mohl dostat do své síly a podpořit on vás, ať už na různých úrovních.

Možná si teď uvědomíte, že ztrácíte sílu v tom, že nemáte podporu od vašeho partnera. Možná od něj nemáte vlídné slovo. Možná vás nepodporuje ve vaší práci, ve vašich aktivitách. Možná, řekl bych, místo dobré vůle a podpory, uznání, ocenění od vašeho partnera slyšíte spíš výtky, kritiku, hodnocení, co jste zase neudělali, co byste měli a neměli.

Opečujte svůj vztah a slaďte se

Možná to není tak spojené s partnerem, možná je to spojené s tím, jak vnímáme i to partnerství, ale to, na co chci dneska ukázat, je, abyste našli prostor opečovat sebe v partnerství a opečovat i partnera, protože pokud se oba sladíte, oba se dostanete do síly, tak to není 1 + 1. Je to mnohem větší energie, která vás může podpořit, která vás doma jakoby vyživuje, dává vám energii, dobíjí vám baterky a vy pak můžete vyrazit do toho světa a sloužit, konat a realizovat své vize, tvořit to, co potřebujete.

Ať je tohle malá připomínka toho, že náš základní velmi silný vztah, který rozhodnuje o kvalitě našeho prožívání a vůbec bytí tady ve světě, je náš vztah s nejbližším člověkem, s naším partnerem.

Audio:

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře
  1. Dora napsal:

    Ahoj, jmenuji se Dora Jim a jsem tu, abych rozšířila tuto dobrou zprávu do celého světa o tom, jak jsem znovu získala svou bývalou lásku. Zbláznil jsem se, když mě minulý měsíc opustila moje láska kvůli jiné dívce. Ale když jsem potkal přítele, který mi představil DR SUNNYHO, velkého posla věštce, kterému slouží, řekl jsem DR SUNNYMU o tom, jak mě opustila jeho bývalá láska a jak jsem potřeboval získat práci ve velmi velké společnosti. . Jen mi řekl, že jsem přišel na správné místo, kdybych mohl splnit touhu svého srdce bez jakýchkoli vedlejších účinků. Řekl mi, co mám dělat. Poté bylo hotovo. Během následujících 2 dnů mi Moje láska zavolala na telefon a omluvila se, že žila dříve, stejně jako další týden poté, co mi moje láska zavolala a požádala o odpuštění. Byl jsem pozván na pohovor do požadované společnosti, pokud jsem potřeboval pracovat jako generální ředitel. Jsem tak šťastná a zdrcená, že to musím říct celému světu. Žádný problém není příliš velký na to, aby ho vyřešil. Kontaktujte ho přímo e-mailem. e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com nebo jeho WhatsApp: +2348082943805.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.