Dokonalé zdraví je přirozený stav

 

Nedávno ke mně přišla myšlenka, že naše zdraví, dokonalé plné zdraví, je náš přirozený stav. Že naše zdraví není něco, za čím se musíme honit, na čem musíme pracovat, co bychom měli někde hledat, k čemu bychom naše tělo měli nějakými technikami, nějakou výživou, nějakým cvičením, nějakými všemožnými způsoby dovést. Že zdraví je naše přirozenost.

Že zdraví tady od začátku bylo, je a bude, a jediné, čím toto zdraví můžeme ovlivnit, je, když se budeme chovat nepřirozeně.

Naše tělo, nejdokonalejší chemická továrna na světě, bylo stvořeno na to, aby nás podpořilo, aby fungovalo. Po miliony a miliony let evoluce bylo stvořeno do této dokonalé podoby tak, aby nám sloužilo.

A jediné, co je potřeba, je, abychom přestali bránit tomu, jak funguje, abychom mu umožnili fungovat a odstranili překážky. Ať už naše mentální, nebo fyzické překážky, kterými ho zatěžujeme a obtěžujeme.

Naše tělo je od své přirozenosti naprosto zdravé a vitální. Možná se to zdá jako malý shift, malý posun v našem myšlení, ale mně to přišlo jako obrovská myšlenka, jako úplně otočení principu, kdy najednou neodstraňuji nemoci a choroby a nemusím nic léčit, najednou jenom podporuju zdraví, které už tam je. Najednou umožňuju zdraví, vitalitu, energii, sílu, kterou moje tělo přirozeně má.

A tohle mi obrovsky odlehčilo a životem se mi jde nějak lehčeji.

Ať se i vám s touhle myšlenkou jde lehčeji dál s tím vaším tělem, s vaší fyzickou stránkou.

Audio:

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.