ProAffil

Nová aplikace a proč dělat affiliate

Máme v naší rodině aplikací SmartSelling nový přírůstek…

ProAffil – aplikaci pro váš affiliate marketing

Proč to a co to slovo, které skoro nikdo neumí ani napsat znamená?

V minulém článku jsem psal o MioWebu a proč má mít vaši pozornost, pokud teď nejste spokojeni se svým webem.

Udělal jsem to, protože mám MioWeb rád,
protože ho sám úspěšně používám,
protože věřím, že může pomoci i vám a
protože mne za váš případný nákup MioWeb dokonce odmění.

Dělal jsem tím jinými slovy i tzv. affiliate marketing.

Je to marketing postavený na doporučení.
Je to marketing, který byl u startu celého mého podnikání a je i dál.
Je to marketing, který nevědomě každý den děláme, když se bavíme s přáteli o tom, co jsme kde viděli, co jsme si koupili a co se nám kde líbí.
Je to vlastně nejpřirozenější cesta k vyšším prodejům.

Lze ho rozvíjet tím, že si hýčkáte své klienty a ti jsou s vámi tak spokojení, že vás přirozeně doporučují a dělají to rádi a zdarma.

A lze ho rozvíjet i tak, že ho nabídnete lidem, kteří mají vliv nebo např. stávajícím klientům, aby vás doporučili, stali se vašimi obchodními partnery a získali za to provizi.

A k tomu je právě určena aplikace ProAffil, abyste mohli automaticky přes internet sledovat, kdo vás doporučuje a vyplácet mu za to odměnu.

Pokud už affil provozujete nebo se chystáte, zde si můžete zdarma vyzkoušet demo aplikace.

Pokud máte už i další aplikace jako Fapi a SmartEmailing, jednoduše je s ProAffilem propojíte a o to jednodušší váš start bude.

Nemusíte mít hned stovky partnerů, kteří o vás budou křičet do světa. Začněte pomalu a osobně.

Vyberte si dva tři ve vašem oboru, kteří mají vliv, nabídněte jim spolu-práci a zajímavou hodnotu a začněte zvolna.

Uvidíte, jak vám pomalu zafunguje efekt sněhové koule. Když vydržíte dost dlouho a máte skvělý produkt, bude ho přirozeně doporučovat více a více lidí a z některých z nich, se mohou stát v budoucnu vaší velcí obchodní partneři.

Držím palce. Vám i ProAffilu.

– David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.