David Kirš

Jak šetřím při tvorbě webu

Zdravím vás po ledové sprše dle instrukcí zajímavého muže – Wim Hofa (díky Zdenku za ukázku). Skvělý start dne zaručen. :)

Chci se s vámi dnes podělit, jak začal příběh webu. Tvorby mého prvního firemního webu…

V roce 2011 jsem stvořil svou první představu a našel si kodéra a programátora, který mi s ní pomohl.

Jmenoval se Martin a pomohl mi stvořit pak i osobní web, pak web pro emailacademy, pak nový web pro SmartEmailing, pak pro mou ženu, a další projekt a další a další a pak toho dělal tolik, že mu došlo, že takhle to dál nejde.

A zrodila se u něj myšlenka MioWebu 1.0, systému, který mi jen nahodí a já si pak budu klikat grafiku i obsah sám a nebudu ho obtěžovat…

A stalo se, z myšlenky ušetřit si práci vznikl nový projekt MioWeb. Vizí bylo mít od začátku nástroj, který tvoří jak skvěle vypadající web, tak především funkční web a tak, abych ho měl pod plnou kontrolou a celé to bylo za dostupné peníze. A aby to vydělávalo peníze.

Prodejní web, web pro podnikatele a projekty, kteří to myslí vážně a ne jen amatérský pokus o web. Profi web, který bude skvělou výkladní skříní každého byznysu, bude získávat objednávky, kontakty na zájemce a bude skvělým komunikačním kanálem.

Dnes máme všechny weby, a jsou jich desítky na MioWebu. Vyzkoušeli jsme za tu dobu i mnoho jiných nástrojů, a šablon, ale duši MioWebu zatím nic nepřekonalo. MioWeb mám prostě rád…

A tak, pokud
1. Potřebujete nový web pro svoje podnikání
2. Máte zastaralý web a přemýšlíte, co dál
3. Máte web od známého/agentury/profíka, ale rozčiluje vás, že musíte na každou úpravu čekat nekonečně dlouho a ještě za ni platit
4. Víte, že jste pořádný web potřebovali už včera, a dál už nechcete čekat
5. Chcete mít svůj web konečně pod kontrolou a dělat na něm libovolné úpravy, kdykoliv to potřebujete

Pak vás zvu k vyzkoušení MioWebu. Jsem přesvědčen, že si jej zamilujete jako já :)

Web je výloha na největším tržišti a ulici světa, je dobré výzdobu té výlohy nepodcenit.

Mějte skvělý čas.
– David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.