Miliardari_davidkirs_flow_03

Miliardáři (nejen peněz)

V tomto článku bych se chtěl podívat na téma miliardáři. Miliardář. Tohle slovo samo o sobě má velmi zajímavou vibraci. Mě osobně v životě celkem přitahovalo. Zjistil jsem o něm pár zajímavých věcí a o některé z nich bych se dnes rád podělil.

Miliardář, aspoň v mém životě, je člověk, který má obrovskou spoustu peněz, to znamená, že má k dispozici miliardy. Ale zjistil jsem, že existuje i spoustu jiných miliardářů než finančních. Uvědomil jsem si to na semináři s Honzou Rudzinskym a Zdeňkem Weberem – První krok. Oni pojali slovo miliardář úplně jinak. Řekli, že miliardář může být taky miliardář vztahu, zdraví, vy jste miliardářem vašeho talentu, vaší práce, jste miliardář toho, jak pomáháte druhým lidem, jste miliardář jako otec. Jste, nebo nejste. Někteří z nás jsou milionáři ve vztazích, jiní jsou miliardáři, další jsou ve vztazích možná velmi, velmi chudí lidé, v principu toho množství peněz.

Miliardář ve vztahu ke zdraví, talentu a svému okolí

Líbí se mi uchopit slovo miliardář, které má obrovskou energii. Podívejte se na svůj život a řekněte si: Hm, kde jinde, v jakých oblastech svého života mohu být miliardářem, nejen v oblasti peněz?

A jinak se netrapte tím, že byste byli nějak významně jiní než miliardáři. Jsem velmi vděčný, že jsem měl možnost se s pár miliardáři potkat a bavit se s nimi. Zjistil jsem, že řeší úplně stejné problémy jako my všichni ostatní, jenom je řeší na úrovni více nul, v případě finančních miliardářů. Takže žádný strach. I finanční miliardář potřebuje rozvíjet svůj život v oblasti zdraví, vztahů, v oblasti všech možných věcí, které nakonec v životě můžeme dělat.

Takže inspirujte se i tímto a buďte miliardářem v mnoha oblastech svého života tak, abyste aktivovali flow a abyste se neupjali například jenom na to vydělávat v životě peníze, i když i to je velmi fajn a může to bavit.

Podcast:

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.