Krása jednoduchosti

Krása jednoduchosti

Víte, co je na jednoduchosti krásné?

Že vám dává svobodu tvořit, pracovat a žít podle vašich pravidel.

A došlo mi to, když jsem ve čtvrtek naslouchal své vlastní sestře… Vyrazili jsme ráno spolu na jarní výlet na Pálavu. A po cestě, kdy kolem nás pučely keře a první zelené lístky, voněly květy, jsem naslouchal jejímu vyprávění:

„Víš, co pro mě bylo těžké? Nevrátit se po mateřské do zaměstnání. Dovolit si tu svobodu nepracovat od-do a říct NE. Jít proti tomu, co udělaly mé kamarádky. Co je běžné, co je zvykem, jak se to dělá. To jít proti proudu a pohledům ostatních, byla pro mě výzva. Žít bez pout.“

Totálně a svobodně tvořit a pracovat podle svých pravidel.
Bez pout!

Jestli jste CEO ve firmě. Nebo majitel. Manažer.
Živnostník, podnikatel. Maminka na mateřské.
Je to jedno. Jde o to žít sebe a stanovit si svá pravidla.
A nemusíte ani opouštět ČR, ani práci, ani jít proti.

Jde o to: Zjednodušit věci.

Prostě jděte se svou duší, se sebou, ve svém proudu, ve svém tvoření.

A pro mě je teď v byznys komunikaci jednoduchost to, že vám napíšu a jedu se sestřičkou na výlet. :)

Nedělám dalších 20 zbytečností a složitostí.

Pro ni je to možnost nejít do práce od-do, protože si našla místo, kde je to možné a vedle toho má projekt Šijte s námi, v něm už přes 10.000 lidí a kdo ví, zda už příští rok ji plně neuživí. Asi jo, protože i ona komunikuje a prodává jednoduše. Posílá emaily.

Jestli máte obrat 400, 40mil. nebo 40tis. měsíčně je fakt jedno. Jde o princip. Jde o zaměření. Jde o fokus. Jde o jednoduchost.

Tak to jsem vám chtěl napsat.

Užívejte.
– David

PS: pokud chcete zjednodušit komunikaci s kontakty a klienty a zažít si, co dokážou správné principy, podívejte se na tuto strategii, která mi skvěle funguje i tomto roce. Zde se dozvíte více.

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.