Jak použít při prodeji páku

Existují dvě hlavní proměnné ovlivňující úspěšný byznys.

Hodnota a Páka.

Hodnota je náš produkt – užitek a přínos, který naše podnikání poskytuje. Čím větší máte pro lidi hodnotu, tím snadněji řešíte, po čem lidé touží a tím jednodušeji prodáváte.

Jenže někdy máme skvělý produkt a hodnotu, ale stejně chybí proud hojnosti. Je to proto, že koryto naší řeky je úzké a voda nemůže volně a hojně proudit.

Tomu se říká páka.
Jak umíme napáčit, rozšířit hodnotu, náš produkt mezi lidi.

Jaké páky v byznyse máme?

V podstatě dvě hlavní.

První je systém a technologie. Optimalizujete procesy, používáte osvědčený prodejní systém, zapojujete automatizaci, internet, online nástroje a aplikace. Zde lze s minimem zdrojů velmi pákovat.

Druhý jsou lidé. Skrz lidi a kontakty se šíří zprávy o vaší skvělé hodnotě dále. Jako štafeta se předávají informace o užitku vašich produktů. A zde jsou tři hlavní kategorie:

Vaši lidé – vaši zaměstanci, obchodníci nebo vy sami, pokud máte svou živnost.
Vaši zákazníci – kteří jsou spokojeni, používají produkty a služby a mluví o nich dále.
Vaši partneři – kterým se líbí, co děláte a můžou o tom dát vědět mezi své lidi a tím jim i sobě pomoci.

A právě na tu třetí skupinu chci dnes posvítit.

Michal Kolář, který loni stvořil aplikaci ProAffil, pořádá Affiliate Online Summit – řadu přednášek se zajímavými hosty na téma, jak získat, udržet a právě použít partnerskou páku, které se také říká Affiliate, v byznyse a podnikání.

Posilněte tuto páku v podnikání.
Inspirujte se a zaveďte pár jednoduchých principů i k vám.

Já osobně jsem vyrostl v prvních 3 letech právě díky této páce.

Budu mít také jednu z přednášek na téma: Proč je 5 někdy více než 100.
A podíváme se, že není třeba stovek partnerů, stačí mít několik, ale správných.

Affiliate Online Summit se vysílá od úterý do čtvrtka vždy večer a vstup je volný po registraci. (Záznam bude pro vás k dispozici na objednání.)

Užijte si tyto partnerské affiliate večery a použijte i pro váš byznys tu správnou páku.

– David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

    Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.