Fast Forward váš byznys - David Kirš

„Fast Forward“ váš byznys

 

Název tohoto videa jsem si vypůjčil od Rogera Hamiltona – Fast Forward Your Business, jak urychlit, jak přetočit váš byznys dopředu, respektive urychlit věci, které se ve vašem byznyse dějí. Udělám to skrz tři knihy. O jedné z nich jsme mluvili nedávno. Je to kniha, kterou byste si rozhodně měli přečíst. Věřím, že každá z těchto tří knih vám pomůže k tomu, že svůj byznys rozjedete, posunete, zefektivníte, zpevníte, zajistíte, ukotvíte a postavíte na superpevné základy. To je i cílem těchto knih.

Tou první knihou je Myšlením k bohatství. Je to základ, je to mentalismus podnikání, je to pohled na to, jak o byznyse přemýšlet, a hlavně jak kolem něho myslet a strategicky konat. Věřím, že Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla je bible každého podnikatele.

Další bible, v tomhle případě v angličtině, ale vyšla i v češtině pod názvem Podnikatelský mýtus, je od Michaela Gerbera. Tohle je povinná četba pro každého, kdo už nějakou dobu třeba podniká a zajímá ho, jak svůj byznys vzít a zprofesionalizovat. Jak se taky vymanit z procesů, z provozu, z toho, co možná ve firmě děláte a už byste rádi nedělali, a postavit svůj byznys na profesionálnější nohy tak, abyste na svůj podnik mohli být pyšní a také aby rostla jeho hodnota na trhu.

A třetí kniha je pro každého z nás. Pro každého, kdo chce být vysoce efektivní a produktivní a mít výsledky. Je to možná ta jediná věc, kterou je potřeba kolem celého time managementu vědět. Tak se jmenuje i tahle kniha – Jediná věc. Je to kniha, která překvapivě pojednává o tom, jak je důležité se zaměřovat, fokusovat a soustředit na několik málo, ale o to podstatnějších věcí. Gary Keller o ní píše velmi poutavě, velmi jasně a je to kniha, kterou jsem dal většině lidí v našem týmu, protože mám pocit, že to je úplně věc číslo jedna.

Takže nechť jsou to knihy, které podpoří i váš byznys a udělají vám radost, a hlavně ať myšlenky z těchto knih aplikujete do svého podnikání co nejrychleji.

Audio:

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.