„Fast Forward“ váš byznys

 

Název tohoto videa jsem si vypůjčil od Rogera Hamiltona – Fast Forward Your Business, jak urychlit, jak přetočit váš byznys dopředu, respektive urychlit věci, které se ve vašem byznyse dějí. Udělám to skrz tři knihy. O jedné z nich jsme mluvili nedávno. Je to kniha, kterou byste si rozhodně měli přečíst. Věřím, že každá z těchto tří knih vám pomůže k tomu, že svůj byznys rozjedete, posunete, zefektivníte, zpevníte, zajistíte, ukotvíte a postavíte na superpevné základy. To je i cílem těchto knih.

Tou první knihou je Myšlením k bohatství. Je to základ, je to mentalismus podnikání, je to pohled na to, jak o byznyse přemýšlet, a hlavně jak kolem něho myslet a strategicky konat. Věřím, že Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla je bible každého podnikatele.

Další bible, v tomhle případě v angličtině, ale vyšla i v češtině pod názvem Podnikatelský mýtus, je od Michaela Gerbera. Tohle je povinná četba pro každého, kdo už nějakou dobu třeba podniká a zajímá ho, jak svůj byznys vzít a zprofesionalizovat. Jak se taky vymanit z procesů, z provozu, z toho, co možná ve firmě děláte a už byste rádi nedělali, a postavit svůj byznys na profesionálnější nohy tak, abyste na svůj podnik mohli být pyšní a také aby rostla jeho hodnota na trhu.

A třetí kniha je pro každého z nás. Pro každého, kdo chce být vysoce efektivní a produktivní a mít výsledky. Je to možná ta jediná věc, kterou je potřeba kolem celého time managementu vědět. Tak se jmenuje i tahle kniha – Jediná věc. Je to kniha, která překvapivě pojednává o tom, jak je důležité se zaměřovat, fokusovat a soustředit na několik málo, ale o to podstatnějších věcí. Gary Keller o ní píše velmi poutavě, velmi jasně a je to kniha, kterou jsem dal většině lidí v našem týmu, protože mám pocit, že to je úplně věc číslo jedna.

Takže nechť jsou to knihy, které podpoří i váš byznys a udělají vám radost, a hlavně ať myšlenky z těchto knih aplikujete do svého podnikání co nejrychleji.

Audio:

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.