David Kirš

Dvě možnosti, jedna volba

Mám ze včera jednu čerstvou a cennou zkušenost.

Kamarádka mi doporučila udělat něco, co mi v první fázi přišlo bláznivé. Nerozumné, nepraktické. Moje reakce byla: noo, to neeéé. Nedávalo to moc logiku, měnilo to můj původní záměr a mé dřívější rozhodnutí. Jenže…

…dál to se mnou bylo. Něco mě na tom lákalo. Cítíl jsem, že i když je to velká změna, kdyby se to povedlo, budu z toho mít velkou radost a nejen já a věci se dají do pohybu.

A tak jsem do toho šel. Včera jsem to udělal. Řekl jsem to. A nabídl to. A spustila se lavina krásných okolností a kroků, které jsem si ani náhodou neuměl představit a rozhodně ne vymyslet dopředu.

Někdy k nám přijde nabídka, možnost volby a naše reakce je NE.

A někdy podanou ruku vyslyšíme a ta nás dovede o krok dál, a ten dál a dál a dál a pak se ohlédneme, uvědomíme si, že nemusíme vše na světě vymyslet a promyslet a vědět, že někdy stačí jen následovat a konat.

Píšu o tom, protože teď je šťastný nejen ten člověk. Ale i já protože, on je šťastný. A navíc díky těmto krokům, jsem musel udělat změny já. A až teď, když jsou hotovy a já je vidím, koukám jak jsou dokonalé, jak skvěle sedly a já se cítím mnohem lépe než předtím.

To bych nevymyslel. Někdy jen následovat je nejlepší, co můžete udělat.

A vedle toho teď zažívám i úplně opačný příběh.

Můj přítel chce mít pravdu. A ať řeknu co řeknu, on vede a má svůj rozum. Jde si po své cestě a vedení druhého nepřijímá. Nenásleduje, ani nepřijímá, ani nerespektuje a spíše zbrojí…

I to je cesta. Každá konfrontace nás něco učí.

Dvě možnosti jedna volba. Ono nás to nakonec stejně dovede kam má, takže o nic nejde. Ale je dobré si někdy všimnout…

Mám pro vás na konec ještě další možnost. A to mít na svůj život větší vliv. Odkryjte toto tajemství vlivu se mnou zde…

Užívejte krásný den.
– David

 

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.