Děkuju vám!

…mnoho věcí se letos událo.
A zde je mé poděkování a níže také novoroční trénink, protože mnoho se mohlo stát jen díky vám.
Natočil jsem tohle video na našem Silvestrovském pobytu, tady je…

I díky Vám byl pro mě rok 2016 opět přelomový. Mnoho nového jsem se naučil a spousta věcí mi došla. Nejen o byznyse. Teď si přeji a chci, abyste z toho těžili další rok i VY!
Do středy 4. ledna 2017 půlnoci můžete mít moje nejúčinnější uvědomění, kroky, postupy, myšlenky, strategie, nástroje a systémy a vytvořit si společně se mnou svou vizi a vaši osobní knihu kouzel na další rok 2017 a zažít tak, věřím, přelomový ZLATÝ ROK.
To vše už ve středu v 20:17 v novoročním online tréninku.

A TEĎ ZA PŮLKU CENY A S DÁRKEM K TOMU

Je to mé poděkování, že jste v mé databázi a čtete mé emaily a články.
Nahlédněte mi přes rameno a vytvořte si svou vlastní knihu kouzel. Podělím se s vámi o tu svou pro rok 2017 v 2h novém tréninku.
Tohle je jen rychlá akce a trvá 4 dny do středy. Ve středu trénink totiž startuje a pokud byste nemohli být živě, dostanete záznam.
50% sleva platí právě teď a pro vás. Všichni ostatní od čtvrtka zaplatí dvojnásobek. Bez výjimek. Navíc je toto můj nejdostupnější trénink vůbec.

Získat přístup ZA PŮLKU i se DVĚMA BONUSY >>
————————————————————————-

ÚČASTNÍCI ZLATÉHO ROKU 2017 ZÍSKAJÍ NAVÍC 2 DÁRKY!

————————————————————————-
1. Můj osobní FLOW TEST, který budu dalších 12 měsíců používat k tomu, abych udržel flow v nejdůležitějších oblastech života. (neprodejné)

2. Už památné video: Jak za rok zvládnout tolik, co jiní za celý život, které jsem natočil na hóoodně vzdáleném ostrově. (neprodejné)
To je má povánoční nadílka :) a příspěvek k tomu, aby těch dalších 12 měsíců bylo pro váš život i podnikání těch nej. Dejte si šanci!
Celý trénink nám po boku (a dál celý rok) půjdou tři kamarádi:

VIZE, ODVAHA a SÍLA

Budou se nám věru hodit a těším se, že je vezmete na cestu tím novým Zlatým rokem 2017 i vy.
Užívejte Silvestra a zde je můj novoroční pozdrav.

David

PS: Tato novoroční akce Zlatý rok za půlku, s dárky a poděkováním skončí středeční půlnocí. Pojďme společně vykouzlit něco zázračného. Jedním z kouzel, která si ukážeme je maličkost: Jak z nic vytvořit vše :)
Zde se můžete na středu přihlásit.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.