Život 2.0

Jsem v San Franciscu na 4denní akci Experts Academy Brendona Burcharda. Sám. Mám čas přemýšlet. Je zde 700 expertů, kteří mají svůj sen a chtějí pomáhat lidem. Mají touhu změnit svůj život a životy jiných. Naučit se, jak to, co dělají a milují, to, v čem jsou nejlepší, jak to sdílet s ostatními – pojmenovat, zabalit, propagovat a prodat.

Jsou zde lidé, kteří jsou motivovaní a šťastní. Vydělávají miliony dolarů měsíčně, protože věří v to, co dělají. Věří ve svou jedinečnost a nadání. Milují svůj příběh více než kdokoliv jiný. Jsou ochotni pro svůj sen udělat více než kdokoliv jiný. Chtějí změnit tento svět. Dávají více, než musí. A budou za to odměněni. Vesmír je odmění.

Ne všem 700 lidem se to ale podaří. Všichni nejspíš nedojdou až na konec. Kolik ano? 5 %, 10 %? Kolik lidí bude opravdu bohatých? Penězmi a božím životem. Životem, kde je sen, vášeň, víra a touha spojená s entuziasmem, vůlí, disciplínou a prací. Životem, kde není soutěživost, závist a nedostatek. Je tam motivace, pokora, tvorba a láska.

To je život 2.0. To je život, který dnes měním za rutinní dennodenní koloběh činností, které mě nenaplňují. Které nepřinášejí žádnou hodnotu mně ani jiným. Život je tvorba v každém okamžiku. Tvoříme naše pocity, tvoříme energii v našem těle, tvoříme si své štěstí. Je to naše rozhodnutí. Chci být mezi těmi 10 %. It’s my time.

Rozhodl jsem se žít svůj život. Život 2.0.
Žijte svůj život. @dk

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.