Zase má štěstí – rozhovor s Vláďou Vymětalem

Co se může stát, když se podíváme pravdivě na to, co opravdu je štěstí. Rozhovor s Vláďou Vymětalem:


Mini-kurz školy štěstí zdarma najdete na této stránce.

Informace k plnému kurzu Školy štěstí najdete pak zde. Loni jsem byl sám žákem a i proto tento rozhovor s Vláďou. Osobně jsem si vyzkoušel, jak se život změní a s tím i realita tam venku, když pochopíme, že vše se odehrává v naší hlavě a že jsme v bezpečí, ve spojení, když zrovna nestresujeme :)

Více o Vláďovi najdete zde.

Proč sledovat rozhovor? Možná kvůli těmto zprávám od loňských studentů Letní školy štěstí 2012

 • NA VLNĚ ŠTĚSTÍ

  Drazí a milí spolužáci,

  děkuji vám za spoluúčast v Letní škole štěstí. Byli jste báječní a věřím, že se vám podařilo, stejně jako mně, si z něj odnést spoustu krásných prožitků. Bylo mi ctí a potěšením se alespoň s některými z vás potkat alespoň prostřednictvím písmenek na FB ;) Jsem velmi vděčná za vaše „lajky“, komenty, za vaši pomoc, podporu, ochotu sdílet své příběhy a názory.

  I díky vám jsem našla odpovědi na otázky, které mi už dlouho běhaly v hlavě, a pochopila tak základní principy šťastného života.

  Největší poděkování však patří Zdeničce a Vladimírovi, za jejich odvahu, trpělivost s námi se všemi, milé a vstřícné jednání a profesionální přístup. DĚKUJI!!!

  Přeji vám všem mnoho krásného na vlně štěstí. Mám vás ráda. Dita

   

 • SOUHVĚZDÍ ŠTĚSTÍ

  Vést lidi k tomu, aby se otevřeli sami sobě a svému štěstí, vyžaduje občas stejně energie jako dostat raketoplán na oběžnou dráhu. Ale když už se to podaří, vše ostatní už se děje tak nějak samo.
  Zdeničko a Vladimíre, tímto bych VÁM chtěl PODĚKOVAT za to ohromné úsilí, které jste vynaložili, abyste nám ukázali, že každá cesta ke hvězdám začíná uvnitř  sama sebe.

  Každý účastník tohoto kurzu si zaslouží OBROVSKÉ UZNÁNÍ za to, ŽE SE ROZHODL udělat další krok na své cestě stát se šťastným k ,,BÝT ŠŤASTNÝ“.

  Děkuji Libor

   

 • MNOHEM JASNĚJI VIDÍM

  Milá Zdeňko a Vladimíre, děkuji vám dvěma za to, co děláte. Přihlášení do Letní Školy Štěstí byla ta nejlepší investice, kterou jsem v poslední době udělal.

  Přihlášení do Letní Školy Štěstí byla ta nejlepší investice, kterou jsem v poslední době udělal. Jako by mi někdo odfouknul mlhu z očí a mnohem jasněji teď vidím to, co jsem dřív jen tak nějak tušil. Držím vám palce a přeji ať se daří ve všem, co děláte i neděláte :-) Vždycky mám radost, když vidím někoho kdo dělá to, co ho opravdu baví, a navíc je úpěšný. Já jsem zatím jenom úspěšný ve svém zaměstnání ;-) V tomto jste mým  velkým vzorem a já nepochybuji o tom, že se dopracuji k tomu samému, jen co přijdu na to, co je ta správná věc, kterou chci dělat.
  Vlastimil
 • STAČÍ SE OTEVŘÍT

  Školu štěstí jsem absolvovala vloni, byla to neskutečná jízda vlastním nitrem k cílové stanici ŠTĚSTÍ přes stanice „NAJÍT SÁM SEBE“- „BÝT TADY A TEĎ“ a „UŽÍVAT SI TO TADY“ . Jak to najdete, projdete i sebesmutnějšími obdobími svého života s vědomím, že se prostě děje spousta věcí, ale že to neznamená zůstat na místě a litovat se z jakéhokoli důvodu. Všem moc přeji, aby ten svůj vnitřní klid a pohodu našli, aby našli to své ŠTĚSTÍ…Protože ono je to fakt jednoduchý, přesně, jak Vladimír říká. Zdeňce a Vladimírovi přeji, aby jejich poselství došlo k co nejvíc lidem….minimálně tak, jako tady, protože mně to tu jejich trpělivou snahu pomáhat druhým ukazovat cestu ke štěstí s takovou vlídností a láskou prostě připomíná……stačí se tomu kolem nás jen otevřít a přestat chodit s hlavou skloněnou do země, vždyť ŠTĚSTÍ je to, co nás drží nad vodou  :)

  Děkuji Jana
 • ŽIJU ŽIVOT V RADOSTI
  Když jsem potkala Vladimíra, nevěděla jsem, co dělá, ale pak začal povídat a to mě zaujalo. Neuměla jsem mu odpovědět na všechny jeho otázky, možná proto, že jsem se i styděla za svoje nedostatky a téměř trvalý pocit neúspěchu. Ale nedalo mi to a zavolala jsem mu.
  Řekla jsem si o pomoc. Díky Vláďovi jsem poznala i Zdeňku. Pak přišla ŠKOLA ŠTĚSTÍ. Najednou jako by začalo svítat. Mé díky patří Zdeňce a Vláďovi. Otevřel se mi nový svět, svět lásky, vnitřního klidu a míru a žití života v radosti. Dostala jsem dar. Poznala jsem, že štěstí mám a tak ho šířím dál.
  Moji milí, děkuji Vám, že jste, s LÁSKOU a ÚCTOU. Eva Jelizaveta Portlová
 • TO HLAVOU NEVYMYSLÍŠ

  Oběma  vám DĚKUJI Zdeni a  Vladimíre ! Ráda bych se zmínila, co mi loňská škola štěstí dala. Byla ta mnohá dílčí uvědomění. Přišla mi větší bdělost k tomu, co žiji v souvislosti s tím, jak o tom uvažuji. Ale celkově mi došlo, že ŠTĚSTÍ nepřichází s vnějšími okolnostmi, prostě nepřichází s tím, co si hlavou naplánuji, přeji, chci a tvrdě nebo prostě nějak za tím jdu a když se to nestane dle mého přání, představy či touhy, se budu hroutit a nadávat a nebo budu zklamaná.

  Stejně tak, když cíle dosáhnu, radost v čase netrvá věčně – z věcí nebo dosažených cílů… Pro mě je ŠTĚSTÍ synonymum pro vnitřní KLID. Překvapivě SE  STANE neco, co by ta malinká část s hlavičkou na vrcholu nikdy nevymyslela, protože to ani vymyslet nejde.  PŘINESE TO ŽIVOT – OBJEVÍ SE TO – JE TO ZDE…. a zpravidla TO PŘEKVAPÍ velmi mile – prostě jak se říká  ,,to hlavou nevymyslíš!“ Užijte si tedy své poznání skrze ŠKOLU ŠTĚSTÍ a věřte, že z toho nevyváznete jinak, než ŠŤASTNÍ a budete vyzařovat jako Zdeňka s Vladimírem. :)  Zdraví vás Olga

   

 • UŽ VÍM, ŽE NIC NEMUSÍM

  Krásný den všem, jsem moc rád, že jsem mohl strávit čas v Letní škole štěstí s tak úžasnou partou lidiček, která se tu sešla.

  Cítím mnoho změn ve svém životě, ale i u vás ostatních. Našel jsem cestu k sobě, našel jsem odpovědi na své otázky.
  Už vím, že nemusím vůbec nic.
  Mohu se radovat z každé chvíle  a je jen na mě, jak moc si dovolím být šťastný právě tady a teď. Děkuji Vám všem a hlavně Vladimírovi a Zdeňce, že jste.

  Mám Vás rád. Martin

   

 • ŠTĚSTÍ JE VOLBA

  Úsměv na rtech, teplo v duši. Štěstí nám všem strašně sluší. Miluji lidi, miluji tenhle svět a všechno se mi vrací zpět :o)

  Dnes se mne jeden známý zeptal: “  Míro, nejdřív jsi získala pracovitýho, hodnýho a normálního chlapa, pak jsi porodila krásného a zdravého syna. Teď se máš vdávat a navíc jsi fakt zkrásněla! Není ti už trapný, že máš tolik štěstí najednou??? Tak si na to nezvykej, protože tohle nemůže trvat dlouho! “ A co JÁ na to?

  Já vím, že může, protože já se rozhodla šťastná být! Já vám děkuji  Zdeničko …Mirka

   

 • POCIT BEZPEČÍ

  Zdravím všechny šťastné lidi.

  Přemýšlel jsem, co napíšu do poslední zprávy o tom, kam jsem došel..To jediné a nejsilnější co mne napadá je to, že nyní tak kráááááásně flákám to řízení svého života, že se mi děje už jen to příjemné a zajímavé. Nevidím kolem sebe nic z toho, co jsem považoval vždy za možnost ohrožení. Ten pocit bezpečí se neustále stupňuje, že začínám být nepředstavitelně drzejší a drzejší, že od života jen beru, co jsem dlouhou dobu nepovšimnutě nechával ležet mimo sebe. Kdy toto skončí??? Nebo neskončí? Tak co bude dál a dál, až budu maximálně šťastný, přijímající, zářící, co je pak dál za tím a kdy to končí? Jo, o vím, říkali mi něco o nekonečnu, ale je těžké tuto myšlenku nekonečného růstu přijmout, že? Dovolme si ji přijmout, že to nemá konce, ať v tom nejsem tak sám. Krásné dny kamarádi a nenechte nikoho nezasaženého Vaší radostí. ;-) Aleš

   

 • A JSEM ZA TO VDĚČNÁ

  Celý život jsem hledala štěstí. Celou dobu jsem si myslela, že budu šťastná, až se změním. Zdeňka s Vladimírem a Letní škola štěstí mi pomohli otevřít oči. Díky nim jsem pochopila, že štěstí je teď a tady. Báječné je, že uplatňování principů, které jsem se naučila, funguje i ve „skutečném“  světě. Zmizely výmluvy, obhajování, obviňování, zbytečné mluvení.

  Můžu víc vnímat, cítit, pozorovat. A jak sleduji lidi kolem sebe, poznávám v jejich chování stejné mechanismy, podle kterých jsem dříve sama jednala. A stále si uvědomuji, že záleží jen na mě, jestli si dovolím být jiná…BÝT ŠŤASTNÁ –
  Dnes už vím, že to jde.Dnes už vím, že jsem.  A jsem za to vděčná. Děkuji Karolína
 • STUDUJI JI POŘÁD

  Letní školu štěstí  jsem v minulém roce s úžasem a láskou studovala :o)) A víte co? Studuju ji pořád, tahle škola se studuje totiž každý den. Vzkaz všem, co chtějí něco ve svém životě změnit, aby přestali hledat a začali se dívat. Pak to prostě uvidíte … uvidíte. Přeji Vám ,abyste viděli co nejdříve. Krásný večer všem studentům i nestudentům :o))) Lucka Dobruská

   

 • UDĚLALA JSEM KROK

  Moje definice štěstí? Nyní po roce?
  „JÁ a SVĚT, TADY a TEĎ.“
  Není to tak dávno, co jsem si uvědomila, že jsem za poslední rok udělala krok. :-D Nestalo se to během LŠŠ ani hned po její poslední lekci, ale připlížilo se to tak nějak pomalu, nenápadně. A zůstává to tady, v mém životě. Letní škola štěstí mi pomohla otevřít oči, srovnat ,,si to v hlavě“ a uvědomit si, že za štěstím se nemusím plahočit, protože už ho mám. Odjakživa.

  Díky Martina

   

 • VÍM, KAM SE VRÁTIT

  Zdeňko a Vladimíre, děkuji za Letní školu štěstí, díky i Vám milí spolužáci, že jste.

  Vladimíre, jste skvělý učitel, moc ráda Vás poslouchám, to, co předáváte mě velice oslovuje, protože jste autentický, žijete to, co učíte, přímo to z Vás vyzařuje. Okolnosti mého života se vlastně zatím nijak zvlášť nezměnily, změnil se můj přístup k nim, moje prožitky. Uvědomuji si pomíjivost a taky nesmyslnost toho, co se mi někdy honí hlavou (moc mi pomáhají pocity a uvědomnění – aha, cítím úzkost, nemá to nic společného s realitou, realita je teď a teď se mi nic neděje to mám jen úzkostné myšlenky – to je geniální, dík) a okamžiky, kdy se ztratím ve své mysli a příběhu se zkracují.

  Už vím, že se mám vždycky kam vrátit. K tomu místu v sobě, kde je vždycky radost a klid a které tam teď, v tomto okamžiku vždycky najdu. Celkově jsem víc v pohodě, přistihla jsem se, že si pořád prozpěvuji, v práci (nějak se to tam zklidnilo), doma, na ulici, vytáhla jsem kytaru z futrálu a po dlouhé době začala zase hrát.

  Je mi fajn. Přeji Vám všem hodně Štěstí. Hana

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.