Veselý konec

Krásný den přátelé.

Možná jste si všimli, že mi vzalo nejeden týden vám zde napsat. Toto léto a rok to budu nejspíš pravidlem. Zavolalo na mě velké odpojení od mnoha činností, které jsem roky dělal.

Cítím, jak blahodárné to pro tuto etapu je a jakou svobodu tím pro sebe objevuji. Díky bohu za ty dary, především mým kolegům, že je to možné.

Když něco děláte pár let, není lehké změnit režim, začít říkat věcem ne, a dopřát si skutečně pořádný čas pro sebe.

Zasednout dnes k blogu u mě vyvolala zpráva mojí ženy. Ona totiž udělala nelehké rozhodnutí a řekla konec. Konec svému projektu Ženy ženám.

Kdo jste se mnou od roku 2012, možná si pamatujete start online programu Ženy ženám.

Tehdy jsem byl dokonce za kamerou a natáčel lektorky do prvního ženského online programu. Šest dalších let pak Alice pokračovala v započatém díle a vizi inspirovat ženy a otevírat mnohé zavřené dveře.

Ale každá vize má svůj čas naplnění. Někdy jdeme za svým cílem, projdeme jím, ale pokračujeme dál. Po letech se ohlédneme a teprve si všimneme, že cílová páska je dávno za námi. V ten čas je dobré se zastavit. Ohlednout se. A jít jinam.

A co je pro mě osobně velkou inspirací je veselý konec a oslava, také otevřenost, se kterou Alice závěr tohoto báječného projektu zrealizovala.

Proč vůbec konec a krátké závěrečné video od Alice najdete zde.

Když konec, tak oslavný, uctivý, veselý a v nejlepším. A v tom jde Alice dobrým příkladem. Mnoho lidí, kteří se nějak osobně pracovně spojili s tímto projektem bude ještě v červenci na rozlučkové oslavné akci.

Pokud konkrétně vás projekt nějak ovlivnil, můžete poslat Alici komentář zde na stránce.

Vzniklo za tu dobu mnoho krásných produktů a inspirujících programů. Pokud je vlastníte, tak budou pro vás funkční i dále.

Pokud ne, je tu do 30.6. poslední příležitost vstoupit do některého z programů nebo klubu Ženy ženám. 

Jak se ŽŽ loučí najdete pěkně pohromadě zde na stránce >>

Toto semínko se stalo krásnou květinou. Bylo blízce inspirováno i mou prací a nejednou jsem řekl, že Alice byla mým nejšikovnějším, věrným a velmi úspěšným žákem. (často realizovala mnohé doporučení z mých videí dříve než já sám. To ale nikdy žádný z mých programů přímo a celý nesledovala :))

Děkuji Alici za toto dílo. Přineslo osvětu, krásu, lehkost a inspiraci mnohým z nás. Dělalo jí a nám radost a ve chvíli, kdy radost zmizela, je čas jít dál a objevovat nové radosti.

Prohlédněte si poslední rozlučkovou nabídku a inspirujte se veselým koncem v nejlepším.

Uživejte radosti a zážitky léta.
– David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.