Rok svěžích myšlenek

Rok svěžích myšlenek

Krásné dny přátelé.

Miluju tento čas mezi Vánocemi a Novým rokem. Je v něm část úlevy a také jisté míry očekávání a nadějí. Co přinese další rok?

Co ale přinesl ten letošní, jak jste to rozjeli?
Byla to divoká jízda po peřejích nebo klidná plavba po rybníčku?

Ať už tak, nebo úplně jinak, důležité je, jestli jste si to užili a cítili jste se, jak se říká, NAŽIVU, radostně a uspokojení…

Už 8 let využívám tohoto přelomu kalendářního roku k vyjasnění a aktualizaci záměrů a přání pro svůj život. Zatím to většinou funguje :)

Letos už čtvrtým rokem, sdílím i s vámi veřejně svá uvědomění, postupy a vlastní inspiraci pro následující čas a teď už nový rok 2019.

Letos nebude výjimkou. Píšu vám teď z kouzelného srubu, kde jsme s přáteli na Silvestra. A než se zabořím do sněhu, který právě padá, chci vás pozvat k novoroční výzvě a od 1. ledna také k tréninku Zlatý rok 2019, který jsem teď dva dny připravoval a má letos novou podobu :)

Věřím v moc záměrů a v sílu manifestace našich myšlenek.
Věřím, že životní síla naplňuje a zhmotňuje to, na co myslíme.

A čím jasněji myslíme, čím svěžejší myšlenky se nám honí hlavou, tím pro život lépe.

A tak je zde má výzva.
Už jsem jí letos prošel (mnohokrát) takže jste v úplném bezpečí.

Výzva má název: Rok svěžích myšlenek 2019 a když ji podstoupíte, mám pro vás jak jinak, odměnu a dárek, protože každý kdo podstoupí výzvy života, si přece zaslouží odměnu. :))

Peníze a peněženky nejsou potřeba (ty jsme používali přes vánoce :),
potřeba je svěží odhodlání a svěží vzduch…

Nebudu vás napínat, stejně ji zvládne jen malá část z vás. :)

Že nevěříte? Že jste jiní, že na to máte? Hmm, tak uvidíme….

Tady je >>>>

Výzva Svěží myšlenky pro rok 2019 právě začíná….

– David

PS:
V závislosti na počasí budete potřebovat sněhule i čepici, ale pokud rádi věci odkládáte, třeba až na jaro, pak si vystačíte i se sandály :)

PS:
A děkuji přátelům, kteří se dole potí už oblečení, než vám to zde dopíšu a pošlu :) už jduuů…

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.