Rébus život

Rébus život nelze vyřešit.
Pokud jsem nápovědy někde přehlédl, dejte vědět.

Forman řekl: „S životem se nedá dělat nic jiného, než ho žít a kecat o něm. A svou zkušenost předávat někomu jinému.“

Život se nedá řešit a už vůbec vyřešit. Troufám si říct, že ve skoro 42 jsem expert na řešení života. Jenže, kdykoliv se do toho pustím, špatně skončím.

Začnu se motat. A čím více se motám, tak o to více v hlavě řeším a pak se motám ještě víc. Stejně nakonec nic nevyřeším. A jsem tam, kde jsem byl.

Tak dnes budu krátký.

Pojďme dnes život neřešit. Dnes ho žiju. Naplno!
Spláchnu tu báječnou myslící a přísnou komisi v hlavě do h…..

Pak večer o tom můžeme u večeře kecat.

David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.