Pozitivní zprávy

Jak se vám tyto dny daří? Mám několik pozitivních zpráv.

Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být brzo líp.

To je zákon. Naše nálady jsou tvořeny naším osobním já, jeho myšlenkami a emocemi. A to je nestálé a nejisté, jako počasí, neustále se měnící. Jednou tak, podruhé jinak. Trápit se tím nemá smysl. Jako počasím. Řekněte ano, ať je nálada jakákoliv a jde se dál. Na co se dnes těšíte? Co bude sranda?

Je to jednodušší, než si myslíme.

Tomuto je těžko někdy věřit. Ale je to přesně tak. My si myslíme něco, ale realita je v 95% jiná. Myslíme si, co si asi ten druhý myslí a on si myslí úplně něco jiného nebo si nemyslí nic (hlavně o nás). Myslíme si, že na toto asi nemáme a že to nezvládneme. Ale přitom realita je úplně jiná a zvládneme v podstatě cokoliv. Myslíme si, že toto bychom měli a neměli, ale přitom realitě je to úplně jedno. Život na žádné správně a špatně nikdy nehraje. Život je.

Není to jen na vás, nikdy jste na to nebyli sami

Znáte ten příběh. Jdete takto s bohem po pláži životem a vidíte své dvě řady stop, ale občas se jedna řada ztratí. Pomyslíte si, proč mě občas opustil a nechal mě samotného. A bůh vám odpoví. To jsem tě naopak nesl, příteli. A tak to je. Nejsme nikdy sami, můžete si ve své malé mysli myslet, co chcete, ale neřídíte to.

Nevytvořili jste v podstatě nic z toho, co vidíte kolem. Je mi líto. Protože to trvalo 13.8 miliard let, kdy náhoda k náhodě udělala z hvězd všechno co vidíte, včetně vás samotných. Takže sorry, co tady jako chceme řídit. Můžeme se úplně uvolnit, relax, a užít si to. Nikdy, nikdy na život nejsme sami, nikdy. Jen si to občas myslíme, chápete?

Dopadne to dobře nebo dobře

Není to fascinující, že nakonec se vždy ukázalo a ukáže, že to jak to bylo, to bylo dobře. Že i když máme různé pocity a názory na všechno možné a myslíme si, že věci mají být nějak jinak, nemají. Dopadlo to prostě vždy dobře.

Ohlédněte se a zjistíte, že vše hrozné, co se vám „stalo“ bylo dobře. Prostě to nakonec bylo dobře. Prostě to nejsou náhody, je to božsky organizováno a vy si tak můžete užít už další věc plně. Dopadne totiž dobře nebo dobře. Tak se do toho pusťte. :)

My se jdeme s Alicí pustit do palačinek.

David

PS:
Přeji vám další týden jen pozitivní zprávy. Jiné totiž ani nejsou. Víte jaký je na to trik. Řeknete Ano, na vše, co k vám přijde. Ze vnitř i „z venku“. Ano, ať se děje, co se děje, řekněte Ano, no a co, a jdete dál…

Audio verze:
Kdo chce audio, tak here.

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.