O hojnosti

Po zbytek života si pro nás lidi přeji jednu věc. Hojnost.

Vědomí hojnosti.
Dostatek možností.
Plnou náruč příležitostí a spousty hojnosti každý okamžik života.

Když totiž vidíte možnosti, změní vám to život. Když vidíte hojnost, změní vám to život. Když uvidíte život jako bohatství, váš život se stane hojnou zahradou plnou šťavnatých plodů.

Když vidíte hojnost možností ve svém životě, nejste smutní.
Když vidíte hojnost v dané situaci, nemůže si naříkat.
Když vidíte hojnost života, i když máte strach nebo bolest, štěstí se vrátí.
Když kolem sebe vidíte hojnost lásky, nemůžete nemilovat a být nemilovaní.

Hojnost je zázrak.

Jen máloco vytváří tak blažené pocity v lidské mysli jako vědomí hojnosti. Hojnost a vědomí toho, že máte dost. Dost lásky, dost svobody, dost hojnosti. Dost jídla, dost peněz, dost bezpečí, dost klidu, dost radosti, dost dobrých pocitů. Že vy jste dost.

Možná nakonec zjistíme, že celý život jen za něčím jdeme právě proto, aby toho bylo už konečně dost a my v dané oblasti pocítili hojnost. Abychom cítili, vnímali, prožívali, zažívali hojnost. Hojnost života.

Není krásnější a radostnější život, než skrze vnímání jeho hojnosti.
Všech možných podob jeho hojnosti.

Jakmile si všimneme hojnosti života samého, všimneme si i hojnosti v nás samotných. Jakmile si všimneme, jak je život hojný, přemalujeme tím do hojnosti každý další okamžik.

Hojnost plodí další hojnost.
Dejte si týden hojnosti.

Pohlédněte do oblak, uvidíte hojnost. Rozhlédněte se po krajině, uvidíte hojnost. Koukněte do svého srdce, uvidíte zázrak hojnosti, který se s každým bouchnutím touží projevit. Celé ty roky a roky a roky…

Vaše tělo je hojnost života. Zázrak, který jste dostali, abyste mohli prožívat hojnost života na zemi. Hrát tuhle hru.

Všimněme si hojnosti. Hojnosti maličkostí a detailů.
Hojnosti vesmíru a velkého obrazu života.

Hojnost nás provází celý život. Ne vždy provázíme v našich myšlenkách my ji. Změňme to. Dopřejte si hojnost.

Hojnost času, odpočinku, tvorby, práce, zábavy, radosti a hravosti. Naplňte se hojností. Pijte a jezte do sytosti. Ne k prasknutí. Tak abyste byli sytí a plní hojnosti ve vašem životě.

Jednejte z hojnosti.
Tvořte z hojnosti.
Žijte z hojnosti a s hojností.

Pokud to uděláte dnes, zítra, tento týden, tento měsíc, budete překvapení. Budete opět zvědaví. Budete šťastní.

Kdykoliv ucítíte špatný pocit, vzpomeňte na hojnost. Obalte svůj život hojností, ochuťte svá slova hojností, vařte z hojnosti, myslete z hojnosti.

Klidně v malém, ale s plnými doušky hojnosti.

Po chvíli se ohlédnete a neuvěříte. Neuvěříte, co vše je možné. Jaký je život zázrak. A stačí tak málo. Hojnost, kousek hojnosti, vědomí hojnosti, malý prožitek hojnosti, a zase je líp.

Hojnost je lék, hojnost je záchrana, hojnost je další svěží krok k blaženému životu. Přejte si hojnost a dopřejte si hojnost.

Přeji vám hojnost. Koupejte se v hojnosti. Je léto.

David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.