Nikdy si nenechte vzít svůj sen

Některé věci člověk může slyšet tisíckrát a stejně je to málo. Žijte svůj sen. Ať vám ho nikdo nevezme. Rodiče, partner, kamarádi, známí, kolegové, vláda, společnost. Nikdy není žádný špatný nebo nesplnitelný sen.

Není. Pokud je to váš sen, opravdový sen ze srdce, který vás každé ráno zvedne z postele nebo vám dává ty poslední částečky naděje, je pravý a je váš. Nikdo nemá právo hodnotit nebo posuzovat kvalitu, smysl, hodnotu a jiné míry a vlastnosti vašeho snu. Sen je jedinečný, protože vy jste jedineční. Jen vaše jedinečná cesta může sen naplnit. A naplní ho, protože to jinak nejde. Víra v sen a vůle jít cestou za svým snem je jediné, co potřebujete. Vše ostatní přijde po cestě.

A až po té cestě půjdete, je ještě jedna věc. Píšu u jezera vzdáleného 10 000 km od Brna. Svobodný a šťastný. Žiju svůj sen. A může to pokazit jediné. Pokud na to zapomenu. Nebo si toho nebudu všímat.

Pokud si nevšimnete, že už žijete svůj sen, nebo zapomenete, čeho jste dosáhli a jaké sny jste si už splnili, stane se, že si radost ze svých snů nikdy neužijete. Pocit, po kterém toužíte, nikdy nepřijde, pokud si ho neprožijete. Pokud neprožijete emoce splněného snu, vaše cesta bude nekonečná a bez radosti. Pokud prožijete v radosti každý úspěch, každý splněný sen, cesta bude jedna nekonečná radost ze života.

Žijte svůj život! @dk

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.