Než začneme stavět základy

Pokud bych měl odpovědět na otázku, co je tím hlavním klíčem k tomu, zda někdo s pomocí internetu uspěje nebo ne, odpověď bude: myšlení.

Pokud nezměníte myšlení, nemůže ve vašem životě ani podnikání žádná změna nastat. Je mi líto. Pokud nejste ochotni změnit myšlení, můžu uvést tu nejpodrobnější taktiku s konkrétními kroky co dělat, a přesto se nic nestane. Pokud nepochopíte, proč se vám věci dějí, nenajdete pravý důvod neúspěchu, musíte změnit příčinu. Jen změna na vstupu může znamenat změnu na výstupu.

„Když děláte pořád stejné věci, nemůžete se divit, že dostáváte stále stejné výsledky.“

A tak prosím buďte otevření novým věcem. Neodmítejte něco, co neznáte, co je pro vás nové. Přijměte, že to, co právě teď znáte a víte, je jen zlomek globálního vědění a možná přišel čas některé vlastní vzorce a postupy změnit.

Ve chvíli, kdy zboříte vlastní hranice a představy o tom, co je možné a co ne, na internetu, v podnikání, životě, teprve potom může nastat změna.

Máme v hlavě spousty limitů a omezení, které jsme si tam sami za život dali.

Přišel čas dát jim sbohem.

@dk

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

    Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.