Láska a pocity

Hew Len ukazuje nás – čistou lásku – jako čiré sklo, přes které světlo prochází a září. Byli jsme na začátku to světlo, láska. Pak jsme začali používat mysl. Hodnotit, srovnávat, poměřovat. Čiré sklo se začalo ztrácet a my před něj dali černou neprůsvitnou tabulku. Světlo přestalo svítit a láska se projevovat. Naše ego převzalo moc nad námi a lásku jsme odsunuli do pozadí.

V malém se tento proces opakuje při narození. Když se narodí malé dítě, je láskou. Je světlem a nepopsaným listem. Raduje se, hraje si, je přítomné, spontánní a své, nemá starosti, předsudky a názory. Jak roste, přejímá, učí se, používá myšlenky a svět druhých a společnosti. Přestává být samo sebou, stává se zapojitelným a snášitelným společností, která ale sama o sobě není svá, nehraje si, neraduje se, není spontánní a má hlavně problémy a starosti. A my se pak staneme tou společností. Čím více cítíme strach a problémy, tím více se bojíme a máme větší problémy.

Dej a bude ti dáno. Vše je naším zrcadlem. Vše s námi rezonuje a vše si sami v životě vytváříme. Nic nevznikne bez toho, abychom si to do života nepřitáhli. Není žádné TO a ONI. Jsme jen MY. Náš pocit vyvolá reakci okolí. Zlo, smutek, potíže a negativní smýšlení a omílání pořád dokola toho, co se nám dnes nepodařilo, jak je to špatné a na nic, přinese jen více toho samého. To je zákon přitažlivosti a lásky. Naopak radost, nadšení, vášeň, pocity štěstí a lásky vyvolávají více lásky a více štěstí. Dej a bude ti dáno. Dej dobrý pocit a bude ti dán. Dej špatný pocit a bude ti dán.

Proto nedělme na špatné a dobré, buďme jen dobrým, buďme láskou, čirým světlem, bílým průhledným sklem. Pokud se objeví černé, neodmítejme ho, milujme ho také, přijměme ho a děkujme za něj, černé se stane bílým opět díky lásce a nás posune dál.

Žijte vždy s láskou a pocity štěstí.

Žijte svůj život. @dk

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.