Klidná síla je sexy

Klidná mužská síla je sexy, protože v ní ženy nacházejí stabilní bod ve své nestabilitě.

Je sexy, protože je sexy i pro nás. Pro muže je jistota, stabilita, pevnost a klid sexy, máme to rádi.Taky se rádi opíráme o tu naši část, která prostě ví.

„Zvládá situace, ať se děje, co se děje.“, to se nám i jim líbí.

Být ve své síle, ve své pravdě, ve svém středu.

Co to ale je a jak se to dělá?

Jak to udělat a získat svou vnitřní sílu, jistotu, poznání toho, kdo v pravdě jsme? To, o co se můžeme opřít, ať se děje co se děje?

JEN KDYŽ POZNÁME, ŽE SE TO NEDÁ UDĚLAT. ŽE UŽ TO JSME.Že to je ten trik. A čím více na tom makáme, tím dále to je.

Měl jsem možnost napřít na několik let síly přesně na to, jak to udělat. Měl jsem zdroje, dal jsem si čas, celý svět k dispozici. Abych selhal.

A to selhání mi teprve ukázalo pravdu. Pravda leží vklidu. Leží tam, kde oči a mozek nevidí, kde ale srdce cítí a bytí se raduje.

Tolik dnešní úvaha. A pokud máte také chuť se radovat, chuť to více zažít, to že už to jste a že je hotovo, tak každou středu, se potkáváme tady s muži v online kruhu, kde to vždy překvapivě teče.

Tak se těším.
Užívejte prázdné dny.
David

PS:
Ještě jedna novinka, dal jsem už ven i nový audio kurz, který teď tvořím:
Úspěch vklidu, více je zde.

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.