Když cítíte závislost a popadne vás to.

Krásnou neděli „vklidu“ z Vysočiny.

Tuto nahrávku jsem stvořil sám pro sebe. Jen tak, z dobrého pocitu.

A dnes mě napadlo, že by vám mohla taky posloužit. Tak tady je.

Měl jsem období a mám chvíle, kdy mám chuť skočit do starých kolejí, uvěřit prošlým myšlenkám, následovat mylné vedení a nefunkční programy mých vzpomínek.

V pořádku, vím to, uvědomuji si to a tak jsem si pro tyto chvíle vytvořil tuto audio nahrávku.

Když mám chuť například na nějakou drogu, alkohol či jiné látky či jiné závislé činnosti nebo potřeby, které bych když jsem v pohodě, vklidu a v dobrém pocitu ze života nevyhledával, pustím si ji a uvidím….
…něco se stane, posune, život je kousek jinak a to někdy stačí.

Pokud máte takové chvíle, kdy chcete skočit do něčeho o čem víte, že to není asi úplně OK a možná, aspoň trošku možná tušíte, že by tam mohla být i jiná cesta, více vklidu a pohodě…

Tak tady je moje osobní audio nahrávka na 3 a půl minuty.

Užívejte „vklidu“.
David 🧿

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.