Každý den kapitola: JEDEN WEB

Krásný den přátelé.

Je tu taková možnost. Vzniklo místo, kde teď každý den publikuju novou kapitolu z právě psané knihy.

Je to místo pro specifickou skupinu lidí. Jsou to lidé, kteří:

MAJÍ NÁPADY, JSOU KREATIVNÍ, TVŮRČÍ A VE SVÉ OBLASTI SE NESPOKOJÍ SE STATUS QUO, ALE PŘINÁŠEJÍ INOVACE, RŮST A INSPIRACI SKRZE SVOU PRÁCI LIDEM A ZÁKAZNÍKŮM KOLEM SEBE. UKAZUJÍ SVÝM LIDEM ANO TAM, KDE TEĎ MAJÍ NE.

Začal jsem těmto lidem říkat Game Changeři. Ti, co mění pravidla hry.

Těmito lidmi se chci dále obklopit a být jimi inspirován. A sloužit jim. Ukazovat jim možnosti, jak se zobrazit lidem tak, aby byli pochopeni,  slyšeni a viděni. Aby měli vliv a dopad na své lidi a na to, na čem jim skutečně záleží.

A protože Game Changeři jsou na počátku i během života občas dosti plachá stvoření, která nejsou vždy pochopena, jejichž nápadům se občas lidé pošklíbají nebo je odmítají, stvořil jsem tuto zahrádku pro nás, abychom mohli pěstovat společně nová pravidla hry této země a blaho-bytí.

A navíc mi to přijde jako fajn dobro-družství.

Pokud tam máte Ano, jste to vy, zde je přístup do Facebook skupiny.

Najdete tam dvě první kapitoly a dnes výzvu. Podělte se tam s námi v čem měníte nebo chcete měnit pravidla hry právě vy. Zatím to zůstane jen mezi námi :)

Těšíme se tam na vás.

– David

PS:
Pokud FB nepoužíváte, to je ok. Teď tam s námi nebudete a koupíte si knihu později.

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.