Jedna věc dalších 25 let

Co kdybyste vždy v neděli, po dalších 25 let, udělali jednu věc.

Šli do akce a udělali, pokaždé v neděli, jednu konkrétní věc. Věc, o které byste mohli pak říct: tohle už dělám 10, 20, 25 let mého života.

Vaše děti by o ní mluvily a věděly by, že tohle dělá máma/táta už 25 let.
Váš partner by se na vás v tomto mohl naprosto spolehnout.
Vaši lidé a přátelé by věděli, že tohle je VAŠE JEDNA VĚC.
Vy sami byste byli hrdí a pyšní, veselí a dojatí.

BYLA BY TO PROSTĚ VAŠE VĚC.
TA VĚC, BYSTE PROSTĚ BYLI VY.

Možná by to byly palačinky, které od teď každou neděli uděláte.
Možná by to bylo milování, kterým každou neděli obohatíte partnera.
Možná by to byla procházka, kterou po nedělní snídani máte s rodinou.

Co by to mohlo být?
Co by vás zahřálo u srdce?
Co byste mohli druhým dát a čím byste je mohli obohatit?

Jakou maličkost byste mohli každou neděli udělat, aby měl někdo druhý a vy s ním možnost prožít nebe na zemi? Po dalších 25 let.

Když mi tohle, právě o těch palačinkách, řekl nedávno Mirek, můj kouč, zastavil jsem se. Ty vole. Myslíš jako, že když by třeba moje dcera Klárka, zavolala za 30 let v neděli ráno a zeptala se: „Tati, děláš palačinky?“, odpověděl bych: „Ano, jsou právě na stole. Stavíš se, lásko?“

Zasnil jsem se a uviděl v tom hlubokou a jedno-duchou esenci života. Život sám a možnost se vždy a za každých okolností, na život spolehnout. Prožil jsem, jaké by to bylo, kdyby se na mě mohli lidé, za každých okolností spolehnout. A řekl jsem ano. Má smysl, se o to pokusit.

A i kdybych selhal, začnu další den znovu, protože něco mi říká, že život nám dává vždy další šanci.

Do těch palačinek já osobně jdu. Možná za 25 let bude celá naše země dělat ráno palačinky a stane se tou nejšťastnější zemí na planetě Zemi. Možná. Baví mě ta možnost.

A ještě něco. Dávám si možnost, že bych dalších 25 let udělal v neděli ještě něco. Zobrazil se světu. Pár slov. Zprávu. Myšlenku. Příběh. Jedno-duchý email. Každou neděli. Dalších 25 let. Lidem, na kterých mi záleží. Lidem, kteří mi naslouchají. Lidem, na které mám vliv a dopad.

Právě teď vám.

A stejnou možnost máte i vy.
Zobrazit se lidem.
Udělat něco, co bude mít dopad.
Něco, co změní pravidla hry.
Co ukáže na novou možnost právě ve vaší oblasti.
Možnost, jak mít nebe na zemi.

Nikdy nepodceňujte to, jaký vliv a dopad máte na druhé lidi.
(Pokud pochybujete, zeptejte se svých blízkých).

Podívejte se pořádně. A možná vás to rozpláče…

Pěknou neděli.

– David

PS:
Každý den teď tady sdílím kapitolu z nové knihy JEDEN WEB.

Je tu totiž i možnost, že dalších 25 let nic jiného než JEDEN WEB k tomu, abyste se zobrazili lidem a pro-dali jim svou věc, nebudete potřebovat.

Věřím, že každého z nás právě teď odděluje JEDNA VĚC od:

– od vlivu a dopadu, po kterém toužíme
– výsledků a peněz, které chceme
– času a svobody, kterou hledáme

A pro některé z vás je ta jedna věc JEDEN WEB.

Pokud tušíte, že ano, pak pokračujte tady…

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.