Je možné dnes na internetu vydělat peníze?

Já si myslím, že na internetu se dají vydělat peníze jako v jakémkoliv jiném oboru, v jiné době, jiným způsobem. Internet je jenom další platforma, kde můžete vyvíjet svou činnost, kde můžete být aktivní, kde můžete podnikat. A odpověď, zda na internetu můžete vydělat peníze, je ANO.

A můžete vydělat obrovské množství peněz a to především díky tomu, že možnosti, které byly dříve možné těm horním 10-ti tisícům, té vybrané elitě, jsou dneska možné naprosto všem. Za pár stovek korun ročně si můžete pořídit svoji doménu, webhosting a začít dělat aktivity, které povedou k tomu, že za pár měsíců vám budou na účet chodit peníze. Protože tahle možnost tady teď na internetu je a vy ji můžete využít.

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře
 1. Marki napsal:

  Zdravím, pro ty co mají hodně času bych doporučila psaní článků na zakázku. Není to úplně pro každého, ale nemůsíte do ničeho investovat. Dobrý článek pro začátek, který vám pomůže http://www.mojepenize.com/prace-z-domu-a-vydelek-pres-internet-cast-1-psani-a-prodej-clanku/

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.