Aktuálně: 26.5. pořádám pro muže setkání "DEN VKLIDU". Zde více informací >>>

Info-podnikatelé konečně vstupují do Čech

Kdo to je info-podnikatel? Mám chuť říct, je to nejchytřejší podnikatel dneška, ale vím, že je zde spousta skvělých podnikatelů i v jiných oblastech, kteří dělají skvělou práci, pomáhají lidem, dostávají skvěle zaplaceno, a přitom nepoužívají internet a nástroje online komunikace. Info-podnikatel je používá. Info-podnikatel je někdo, kdo pro svou práci používá tři věci:

1. Sebe. Své zkušenosti, znalosti, dovednosti a know-how.
2. Druhé. Neustále se učí nové věci a sleduje nové trendy. Inspiruje se jinými info-podnikately.
3. Internet. Ví, že je to tržiště dneška a že neexistuje lepší místo, kde dnes prodávat.

Jak vidíme, tyto tři věci si může osvojit libovolný tvořivý, aktivní a šikovný člověk. Tedy i firma nebo podnikatel, který má v současnosti fungující byznys, může vstoupit do oblasti info-podnikání. V čem přesně spočívá?

Než vám to řeknu, musím ještě zmínit, že zde neřeším nějakou teorii. Pokud píšu, že info-podnikatelé vstupují do Čech, vím, že se to právě děje. Já sám jsem toho důkazem. Aplikoval jsem postupy, o kterých píšu, a letos v březnu jsem si přitáhl na můj web přes 9 000 podnikatelů, kteří využili můj program EmailAcademy a celá kampaň pro mě skončila výnosem 5,3 mil. Kč.

Mám vaši pozornost? Máte obrovskou šanci přidat se k této vlně taky.

Info-podnikatelé prodávají něco, co má dnes tu největší hodnotu. Podívejte se na stránku Googlu. Co lidé hledají na této stránce? Informace. Proč je Google mezi třemi nejhodnotnějšími firmami světa, mezi Applem a IBM, nejmladší a nejrychleji rostoucí značkou? Co je tou hodnotou, která drží trumfy, hodnotou, ke které když se dostanete, máte zdroj ke všemu? Informace.

Jsou to informace, které dnes hýbou světem. Kde je příležitost? Pokud dnes poskytnete lidem informace, které jim pomůžou žít lepší život, poskytnete jim informace, které jim pomůžou řešit jejich problémy v práci, v podnikání, ve vztahu, s dětmi a v nekonečně mnoha dalších oblastech života, stanete se novým milionářem. Stanete se info-podnikatelem.

Hodnotu, pozornost a peníze mají ti lidé, kteří mají a poskytují kvalitní informace.

A kde takové informace hledat, kde leží hodnota v informacích?

Opět na Googlu? Zčásti je to pravda. Bohužel najít na Googlu konkrétní informace, které by šly do hloubky, tzv. best-practicies, od lidí, kteří opravdu umí a znají, je velmi náročné. Naleznete spíše mnoho informací různých pisálků, různé kvality. Takže, kde hledat kvalitní informace, postupy, které rychle vyřeší problém, který člověk má? Co děláte, když si nevíte s něčím rady?

Chcete třeba chytře investovat, chcete zhubnout, chcete mít skvělý web, chcete sbalit holku. Co uděláte? Zeptáte se? Koho? Někoho, kdo umí investovat? Kdo zhubnul? Kdo má skvělý web? Kdo umí sbalit holku? Já bych to udělal. Kvalitní a hodnotné informace mají pro vás lidé, kterým věříte a kteří mají znalosti a zkušenosti v oblasti, kde právě potřebujete pomoct. Už vám svítá? Ta hodnota, ty kvalitní informace leží ve vás. Vy jste ta studnice zkušeností, znalostí a dovedností. Že nejste žádný odborník a expert? A to řekl kdo? Kdo to určuje? Kdo to hodnotí? Mám jednu zkušenost. My lidé podceňujeme to, co známe, umíme a děláme. Podceňujeme naše zkušenosti, podhodnocujeme naši práci, snižujeme naši hodnotu. Proč? Naučili jsme se to od rodičů a ti zase od rodičů a ti od svých rodičů.

Naše společnost umí spíše ponižovat než oceňovat. Vidíme věci spíše černě než růžově. Je čas to změnit. Právě teď, v tom co vás baví, co děláte rádi, čemu se věnujete, co je vaše vášeň, radost, nebo dokonce poslání, tak v tom jste možná lepší než milióny lidí na světě. Lepší než milióny nebo stovky tisíc lidí u nás. Zastavte se. Nemusíte být přece nejlepší ve vašem oboru na světě. Můžete, pokud je to váš sen, tak jděte za ním. Ale proč nemůžete začít pomáhat druhým s tím, co víte, už teď? Už teď víte dost na to, abyste ve vašem oboru, zájmu nebo koníčku pomohli více lidem, než vůbec tušíte. Chápete? Za to, co teď vy víte, by mnoho jiných lidí dalo nevím co. Chápete?

Za vaše rady, pomoc a zkušenosti by jiní lidé rádi zaplatili. Teď existují na Googlu tisíce lidí, kteří hledají, kdo by jim pomohl s tím, jaké vybrat pojištění, jak správně vymalovat byt, jak najít životní poslání, zlepšit sex ve vztahu, jak spustit reklamní kampaň na internetu, vybrat bazarové auto, investovat do realit, jak zvýšit sebevědomí, dělat marketing, založit firmu, vybírat zaměstnance a další a další oblasti, ve kterých právě dnes tito lidé nenaleznou nic, nikoho nebo najdou jen útržky informací různých radílků.

Není na čase, abychom začali navzájem mezi sebou sdílet to, co každý z nás umí nejlépe? Abychom se konečně dozvěděli o lidech, kteří ve svém životě zvládli něco, co nás teprve čeká? Aby nám poradil někdo, kdo už je v dané oblasti dále než my? Není čas, abychom se od sebe dokázali více učit? Myslím si, že ano. Myslím si, že dnešní doba, technologie a internet nám daly do ruky nástroje, které vše mění.

Dříve, když jste byl skvělý doktor, věděla o tom celá vesnice. Za kopcem už ale nejspíš ne. Dnes je to jinak. Když něco umíte, natočíte o tom video nebo napíšete e-book, může se to dozvědět celý svět. A rychle. Celé této oblasti podnikání, která v zahraniční funguje mnoho let a generuje nové a nové milionáře, se u nás nikdo nevěnuje.

A právě tohle dělají info-podnikatelé. Vidí tuto příležitost a učí se, jak ji využít. Pokud vás tato oblast podnikání zajímá, chcete vědět, jak se dělají info-produkty, které pak info-podnikatel prodává, a jak se dělá info-marketing, podívejte se na web www.milionoveimperium.cz. Běží tam trénink, kde učím, jak se stát úspěšným info-podnikatelem. Jak se stát tím novým šťastným milionářem.

Zjednodušte si podnikání, a hlavně život díky internetu.

David Kirš

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů