Dobře. Začínáme.

Dobře. Začínáme.

Jsem zpátky ve hře.

Pár měsíců jsem se ladil a snažil se zorientovat v prostoru. Přecejen poslední rok dva jsem čekal na nové vzplanutí. U toho si opékal buřty, dělal ohně a stavěl náš dům u lesa. Přepínal mezi úžasnou svobodou a volností k pochybám o tom, kde je nějaká nová vize a zda bych už neměl něco dělat. Tam venku, s lidmi, v byznys světě.

Jenže každý nový nápad byl dobrou snahou, ale neměl dost síly. A tak jsem dál seděl u ohně a užíval si život, Alici, zahradu, spolehl se na kolegy ve firmě a poznával pravou majitelskou roli.

A dobíjel baterky. Vnitřně sílil. Byl šťastný a spokojený. Byl to fakt skvělej rok.

A pak přišlo znova Bali.

Věděl jsem, že rok 2012 a jeho energie mě volá zpět. Něco se mělo stát. A tak jsme si dali s Ájou naši zimní klasiku, vzali na prvních 14 dní i Lucku s Klárkou a pak se přesunuli sami na Bali.

A zní to vlastně neuvěřitelně, ale tehdy právě tam, v roce 2012 mi přišla posvátná věta: “Nemusíš nic, ale můžeš cokoliv.” Na Gili Air pak přišel i nápad udělat EmailAcademy na pro 200 lidí, ale rovnou pro 1.000. Nová velká svěží myšlenka byla tehdy na světě.

A po sedmi letech, v roce 2019 jsem tušil a čekal, že přijdou nové zprávy. Možné nové svěží myšlenky.

A tak jsem jel raději i do stejného resortu a pak na stejné malé ostrovy v okolí, kdyby právě tam na mě náhodou čekaly ty nejlepší :)

Jasně, že takto zpětně to vypadá trochu dramaticky a idealisticky, ale u toho všeho bylo normální cestování a užívání si běžných dní a pohody. Ale na pozadí jsem vskutku čekal, zda něco přijde.

No a přišlo. Vlastně to přijde, když to nejmíň čekáte.

Koupu se takhle v bazénu, jako několikrát každý den. Myslím na všemožné věci. V tom se vynořím. A je to tam úplně jasně přede mnou. Jasná věc, jasná páka, jasná svěží myšlenka. A velká radost a krásný příval energie.

Udělej z MioWebu miliardovou firmu.

Vem to jako výzvu. Vrať se do hry a dokonči započaté dílo. Stvoř a vybuduj firmu, na kterou budeš pyšný, velkou prosperující a spokojenou. Podnik, který stvoří pevné zázemí pro všechny tvé další nápady. Společnost, která bude vzorem pro stovky další. Podnik, který inspiruje. Company, která tě inspiruje. Žádné kompromisy. Nejvyšší standard. Dej si termín a věnuj tomu rok. Vem to jako případovou studii. A uvidíš…

A teď to uvidíte i vy. Rozhodl jsem se zveřejnit a sdílet tuhle cestu i s vámi. Ještě jsem potřeboval uzavřít pár věcí, dokončit předchozí cesty a připravit se. A myslím, že jsem ready.

Vše se už započalo. Semínko je v zemi od února. Mezi mými kolegy od března. Fyzicky s týmem na tom pracujeme od dubna. Připravili jsme bod 0 v květnu. Brainstromovali jak o život v červnu. Makali jako diví v červenci. Abych v srpnu zjistil, že je čas to vše dělat ještě úplně jinak.

A tak jsme od minulého týdne začali jinak. V mé hlavě to pokračuje jinak.

Nelze vydělávat 1.000 Kč za hodinu způsobem, jakým jste předtím vydělávali 100 Kč. Nelze vydělat milión, jako jste předtím vydělali deset tisíc. Nelze vydělávat miliardu, jako jste předtím vydělávali milión.

A o tom to dobrodružství je. Mít jasno, co chcete a najít způsob, jak se tam jde. Užívat si každou věc po té cestě. A být happy při pouhém pomyšlení, kam jdete.

A tak jsem vyrazil. Jdu. A baví mě to, jako zatím nic předtím. Je to ta nejdobrodružnější byznys výprava, kterou mohu teď podstoupit. Je to má touha a naplňuje mě radostí, štěstím, silou a odvahou. Jen pouhé pomyšlení, co vše to může přinést, mě žene dál a dává mí křídla.

Jsem zapálen a prožívám úžasný čas. Není potřeba se do ničeho nutit. Není potřeba hledat motivaci. Není nutné se přemlouvat, řešit odkládání nebo ranní vstávání. Vše se zázračně děje. Vidím jasně další krok. Vím, co mám dělat. A když ne, počkám.

Tomuhle říkám být zapálen svou touhou. Od roku 2016 jsem čekal na takový příval energie.

Jiní tomu říkají poslání a smysl života. Já tomu říkám vědět, co chcete. Mít jasno. Mít vášeň pro věc. Mít velké a svěží myšlenky. Mít sen. Mít touhu. Ta k sobě pak povolá všechny síly v celém nekonečném vesmíru a věci se dají do pohybu.

Když narazíte na pramen, dostanete sílu udělat další krok. A pak další. Dostanete sílu vrátit se zpět na cestu, když z ní sejdete. Dostanete sílu udělat cokoliv, co je právě třeba, abyste se posunuli vpřed. Vpřed za svou vizí, za svou touhou.

I hledání pramene má svoje. Narazit na silný pramen, velkou touhu, si např. u mě vyžaduje objevovat a poznávat desítky malých pramenů, malých tužeb a přání a následovat je, naplňovat je. Někdy odpočívat, více než si myslím, že je ok. Někdy konat více, než se mi chce. Ale každá malá touha, jako by nás vedla cestou k prameni pramenů. A o tom to je.

Je 1. září a mám ještě rok a něco. Má touha je do 17.9. 2020 zažehnout ve 100.000 srdcích lidí jako jste vy stejný zdroj, který teď pohání mě. Je to zdroj nekonečného života. Nevyčerpatelný zdroj, který aktivuje pravá touha, pravý sen a pravé vzplanutí.

Té chvíli, kdy přijde, říkám osudový okamžik. Je to plně přítomný okamžik, ve kterém se něco stane a vy si pomyslíte VELKOU A SVĚŽÍ MYŠLENKU.

A tahle myšlenka zapálí ve vašem srdci touhu. Vy vzplanete a nelze vás pak zastavit. Touha ve vás žhne, nutí vás konat, zve vás říkat věci, které jste dříve neříkali, vede vás cestami, které jste dříve neviděli, mění vaše standardy, vaše potřeby a zvyky. Mění a tvoří váš nový život.

Takovou moc má pravá touha. Takovou moc a vliv má nová svěží myšlenka, která přijde do vaší hlavy.

Není to falešný cíl. Není to šplhání po žebříku, kde nic není. Není to ego hra mít víc a víc. Je to zdroj života, touha tvořit, touha po naplnění lidského bytí.

Ke mě opět přišla.

Jako tehdy, když jsem se rozhodl, že mým nápadem pro byznys bude email marketing.

Jako tehdy, když jsem uviděl Alici a řekl si: “Může to být moje žena?”.

Jako tehdy, když mi bylo požehnáno a já uviděl, že bůh mě bude milovat, ať udělám cokoliv nebo neudělám nic. Že nemusím nic, ale pokud bych chtěl, můžu cokoliv.

Jako tehdy, když jsem měl odvahu stvořit a udělat Miliónové impérium.

Jako tehdy, když jsem uviděl, že takto dál ne a stáhnul jsem se k ohni a do přírody.

Jako teď, kdy mě volá a já ji chci naslouchat, protože mě naplňuje životem a já díky ní cítím, že žiju a aktivuji tak v sobě veškeré super talenty.

A o tom teď budu dál psát.
O své nové touze budovat podnik svých snů.

Možná často, možná méně často. A nepřestanu, dokud má touha bude hořet. Dokud mě bude naplňovat radostí, taky mé nejbližší, kolegy a uživatele MioWebu a návštěvníky jejich webů.

Tohle není přátelé o prodeji webů. Tohle je o vás. O vaší touze, o vašem miliónovém miliardovém nebo jiném impériu, na kterém sedíte. To vždy čekalo a bude čekat na objevení. Na vzplanutí.

A pak vaši NOVOU VELKOU A SVĚŽÍ MYŠLENKU vezmete a dáte ji mezi lidi. A na to já budu čekat…

V tu chvíli vám dáme MioWeb a řeknem. Tady to je, tady se to kupuje. Není nic lepšího, co vezme vaši svěží myšlenku a dá ji mezi lidi. Ukáže ji tam venku a řekne: TADY TO JE. Vemte si ji. To je můj dar, který se ze mě vydává. To jsem já.

A ja vím, že to vskutku budete VY. S vaší touhou, s vašimi dary a klidně s bláznivým nápadem pro podnikání, prodej, projekt. Kdo ví. Bude to váš další krok. A já a MioWeb tam budeme čekat.

Počkáme, dokud si nekoupíte MioWeb. Moji lásku, moji práci, moji značku, tu nejlepší appku na weby a vaše touhy na světě.

Jdu tam s vámi, protože vím, že si nekoupíte jen produkt. Jen další appku. Koupíte si i to, co je za ní.

Koupíte si také její spirit, jejího ducha, koupíte si lidi, kteří ji tvoří, koupíte si mě, Martina, geniálního tvůrce, koupíte si její vizi, její misi, její smysl. A za ten ručím. Ten vás oblaží, ten vás posílí.

Appka a technika možná někdy zaváhá a zklame vás, možná i my jako lidé vás vždy nepotěšíme, ale duch, který je za ní vás nezklame. Na to dávám své slovo.

Duch, energie, síla která na vás a na vaše návštěvníky přejde tím, že řeknete své ano MioWebu, vás podpoří na vaší jedinečné cestě. Vím to.

Je to energie touhy samotného života. Primární energie být na živu a žít, dokud mám pro co žít. Dokud toužíme.

Nevzdat se a jít přesně za tou touhou, za kterou je třeba jít právě teď. Ať je jakkoliv bláznivá, nemožná, divná a pro druhé neakceptovatelná. Je vaše. A to stačí.

Zvu vás všechny, abyste se do této hry přidali. Tady se to kupuje.

Moc se těším.

David

PS:
A děkuji dnes své ženě, že je po mém boku v manželství právě dnes 1. září  7 let a za to, co dnes postla na svůj Instagram. Díky Lásko :)

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.