Co radí šéf magazínu Success

Loni jsem měl tu čest se osobně setkat v New Yorku se šéfem amerického magazínu Success. Darren tam měl také přednášku, která mě naprosto uchvátila. Dosud bylo toto video dostupné jen členům mých placených programů, ale dnes tuto část, mé shrnutí jeho přednášky, sdílím se všemi.

Je to totiž další potvrzení toho, že logika v byznyse hraje svou roli, ale často až druhou, za emocemi a pocity. Ty totiž ovlivňují nákupní chování, a hlavně to, zda si vás zákazníci zamilují, nebo budete jen další anonymní firma v nekonečné řadě.

6x Love Strategy

Přeji vám to první, nadšené fanoušky a milující zákazníky vaší firmy. Ať vám v tom pomůže i tato prezentace, šest strategií, jak na to.

Spusťte si video níže:

Zjednodušte si život.

– David Kirš


David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

    Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.