Cesta za pokladem

[Audio verze nedělních zpráv je zde…]

[Zde, kdo nejste ve skupině, kde sdílím informace pro Game Changery.]

Úžasnou neděli.

Když se rozhodnete, celý vesmír se přidá, aby vám ukázal cestu.
Právě to se teď děje. A vy máte možnost si teď všímat znamení.

Nevím, co přesně prožíváte, ale tuším, co asi tak prožíváte, pokud ve vás tepe srdce dobro-druha jako u mě. Tepe ve vás touha vydat se na cestu za pokladem.

Naše lidství v nás totiž touží objevovat a zkoumat nová území. Prožívat dobro-družství a vydávat se na hranice poznaného.

To je naše přirozenost, protože život v nás chce růst, zažívat a poznávat nové.

Čtu teď znovu knihu Alchymista a možná je to právě ta kniha pro Povolané.

Povolané vydat se na cestu za pokladem. Opustit staré a přivítat nové. Říct sbohem dřině a starým způsobům. Opustit hodnoty, které nás dostaly sem, ale nedostanou nás tam. Uslyšet znovu šepot naší duše a vrátit se na cestu našeho Osobního příběhu. Je tam, pro každého. Připravená cesta a na ní poklady.

Jdu sám tou cestou a čím více jsem na ní, tím více zázraků se děje. Když z ní sejdu, začnu se trápit, přemýšlet, váhat, ne-konat. Když po ní jdu hraju si, miluji, jsem si jistý, tvořím a jdu do akce.

Jak jedno-duché. Když to člověk vidí.
Jak nedostupné. Když jsou před zraky mraky.

A proto 12.12. ve 12:12 otevřu oficiálně brány nebesky-pozemské do prostoru, který se tu stvořil pro nás tvůrčí dobro-druhy, kteří nemůžou jinak, než jít cestou svého Osobního příběhu za pokladem.

Nemůžou jinak, než tvořit své Velké dílo. Opus Magnum.

Možná je toto semínko teď i mé Velké dílo, tak to cítím a tak moc jsem tím magickým prostorem přitahován. Je to prostor, kde můžete tvořit zázraky. Kde se tvoří a dějí zázraky z vašeho štěstí. Protože pak je vaše dílo nejživější a je přitahováno lidmi.

Každá cesta za pokladem je obestřena tajemstvím. To je na tom to krásné. :)

Proto s vámi i já sdílím a odhaluji kousek po kousku to místo doma, kde se můžeme navzájem podpořit a obohatit. Inspirovat a růst. Kde fungujeme na principu hojnosti a dostatku. Kde je na vše dost času, hodně smíchu, hraní si a pohody. Je to nový podnikatelský svět. Je to svět byznysu, kde už jednou nohou mnoho z vás je a ostatní se přidají až bude čas. Nespěcháme.

A tak drazí milí Povolaní Pro-dávající Game Changeři. Jak to teď vypadá na vaší cestě změny? Přišel už u vás čas na další posun? Máte už dost znamení v tomto roce, které vám ukazují, že je čas vydat se dál? Opustit staré zvyky a přivítat nové? Odložit urputnost a přivítat lehkost?

Vím, že je mezi vámi mnoho těch, kteří říkáte Ano.

Mluvil jsem za poslední týdny s desítkami z vás. Slyšel ty na vrcholu, v půlce i ty, kteří zatím svůj vrchol nevidíte. Je jedno, kde se nacházíte. Každý řešíme dokola a dokola to samé. Na své úrovni.

Právě v té naší jedinečné hře řešíme pravidla, kterými se řídit a jak hrát, aby nás to bavilo, abychom občas dali gól a získali fajn výsledek a občas si jen pěkně zahráli.

Jenže víme, že takto v pohodě to nevidíme vždy. Spadneme do jámy, zlomíme si nohu, ležíme ve sklepě, je tma a nikde nikdo. Trpíme, zlobíme se, nevíme si rady, pochybujeme. Holala, toto známe taky všichni. Jsme lidé.

Jenže být ve sklepě je ok, pokud víme, že jsme ve sklepě. Tam venku je ovšem mnoho lidí, kteří žijí v chladném sklepě celý život, ale neví o tom. Vůbec netuší, že existuje něco jiného než sklep.

A proto vysílám tyto zprávy mezi lidi, kterým říkám Povolaní, nebo Game Changeři. Jsou to obyčejní lidé, jen si už všimli, že mimo sklepy jsou tu další úžasná místa k životu a ještě se k tomu rozhodli je ukázat dalším lidem. Rozhodli se vést další lidi, tvořit, konat a žít jinak.

A tyto lidi teď dávám dohromady, protože mezi těmito lidmi je mi moc dobře. Mezi takovými lidmi rostou nápady a realizují se rychleji. Tito lidé jsou výživou a hojnou půdou, kde vznikají nové možnosti, kdy výzvy jsou příležitosti, kde strach je zdroj síly.

Jsme zde za odměnu přátelé, můžeme být blažení a mít nebe na zemi. Je mi jedno, pokud mi teď ještě nevěříte, budu tady za měsíc, za rok i za 10, dá-li bůh, abych vám to připomínal znova a znova.

A kdo to chcete mít teď z první ruky, vést konverzace, být v tom poli, držet fokus, vracet se k sobě domů znova a znova a zažívat nepoznané, zvědavě objevovat, tak pro ty z vás tvořím zázemí a podporu.

Jasně, že to zvládnete dříve nebo později i sami ze svého sklepa. Ale můžu vám říct, že není nad to, mít kámoše, parťáka, kouče, trenéra, který vám ukáže, když jste totálně mimo trasu. A dá vám možnost vidět palác tam, kde vy jste předtím neviděli nic.

Jsem vděčný, jsem šťastný, že mi život ukázal cestu kudy jít dál obklopen inspirujícími lidmi, vámi, Game Changery.

Můj záměr je jasný, stvořit něco, co tu zatím nebylo, nechat se překvapit velkým dílem. Pro naše malé lidské životy.

Jste zváni, vítání, teď nebo až u vás přijde čas. A vy, co už přišel to víte. A vás před dveřmi stát nenechám. Váš rozum bude zase remcat, vymýšlet důvody, že to vlastně nepotřebujete, že je to drahé, že to nebude tak růžové, jak Kirš píše, že něco a ještě něco. Jasně. My lidé toho namluvíme a skutek utek. A o tom to je. Skutek utek a vy jste víceméně pořád tam, kde jste…

Jenže vám říkám, že nemusíte. Prostě a jedno-duše nemusíte! Můžete, ale nemusíte. Můžete jít dál, můžete tvořit jinak, můžete přejít ten most, kde uvidíte nebe na zemi a v něm poklady, které hledáte. Ano, můžete.

A jeden z těch mostů po 42 letech života stavím a chci s vámi tvořit. Obklopen krásnými lidmi. Vámi. Chci s vámi tvořit Šťastné Česko.

S vámi, co už dále nechcete žít ve sklepě, ale naopak chcete druhým lidem stavět jejich vlastní paláce (nebo dřevěné chajdy, klid….:). Pro ty tu jsem. A pro ty jsou tu Game Changers.

Tady je stránka. Dejte tam svůj zamilovaný email, abych vám mohl ukázat, zda to teď je pro vás. Abyste to zažili, prožili a řekli Ano, jdu do toho nebo ne, nejdu do toho. Život jde dál, s vámi i bez vás. To je jisté.

Jisté, jako dnešní palačinky.
Dejte si je a užijte si další sladký den vašeho života.

Objímám.

David

PS:
Zde dnešní audio…

PS2:
Kdo, už jste vyjádřili zájem v posledních týdnech, registrace netřeba.
Ale stránka je to pěkná a jedno-duchá, koukněte na toho fešáka, ne mě :)

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.