Blogování

Pokud zvažujete blogování, čtěte

Před 14 dny jsem vám říkal o tom, co bych dělal, kdybych znovu začínal. Ano bylo to blogování.

A vzpomněl jsem si, že jsem v rámci kurzu OnlineAcademy natočil i hodinový kurz: BLOG – DÁLNICE DŮVĚRY A PRODEJE.

Je k němu vytvořen i ebook a v něm postupy a návody, jak při blogování uspět. Konkrétně v něm najdete:

1. 5 kroků, jak se připravit na blogování
2. 7 typů blogových článků
3. Zásady a tipy pro publikování článků
4. Jak se dále propagovat díky článkům blogu
5. Jak více prodávat, díky blogu

Video kurz má hodinu, tedy nemusíte u něj strávit víkend a posbíral jsem v něm to nejlepší o blogování pro svou vlastní potřebu.

Pokud blogujete nebo zvažujete tvorbu blogu, myslím, že vám ušetří týdny práce a taky vás nakopne a ukáže správný směr. Tady je odkaz.

A ať máte dvojitou radost a taky užitek, tak tady je ještě jeden tip na praktický trénink kolegy Daniela Križáka – Jak blogovat plný tipů a praktických návodů, jak publikovat v dnešní době efektivně obsah online. Podívejte se, co vše obsahuje Danův kurz a jak vám může pomoci rozjet vaše úspěšné blogování.

Blog používám a publikuju od roku 2009, co jsem začal podnikat. A jak jsem řekl, kdybych teď začínal, začnu s blogováním. Je to nej start a amplión vaší důvěry i expertízy na internetu.

Ať vám oba tréninky poslouží.

Přeji krásné dny a jednodušší život.

– David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.