ANO, existuje řešení

Dnes o zázraku, který jako mávnutím proutku řeší každý problém, utiší každou válku a usmíří každý konflikt.
ANO ŘEŠENÍ EXISTUJE! DÍKY BOHU!

Je to „věc“ při které a se kterou se každý člověk na této planetě – bez výjimky – chová mile, ochotně a laskavě. ANO, VŽDY.

A ano, platí to i o vás. Zázračná pilulka, která okamžitě vše uklidní a vrátí do pohody. Že Kirš kecá a nemůže to být tak jednoduché? Kirš mluví hodně, to je pravda, ale tohle je pravda a 100% ÚČINNÝ ZPŮSOB A LÉK NA KAŽDOU BOLEST, KTERÁ ČLOVĚKA TRÁPÍ.

Na každou vaši bolest, na každý váš problém, na vše s čím teď nejste spokojení zafunguje tato a věc a okamžitě ji vyřeší. Myslím okamžitě, není tam žádné čekání a zpoždění. Je to okamžité řešení problémů.

Až si to přečtete budete se smát a dáte mi za pravdu.

Ale hlavně doufám, že si na to odteď vzpomenete, kdykoliv se něco ve vašem životě „posere“. Malého i velkého. Tak si vzpomenete na ten dlouhý Davidův úvod, kdy jste čekali, co že to je to za spásná pilulka.

JE TO SPÁSA, JE TO ZÁCHRANA, JE TO BOŽÍ.

Co to je?

DOBRÝ POCIT.
DOBRÝ POCIT.
DOBRÝ POCIT.

Ano. Dobrý pocit je okamžité uhašení jakéhokoliv požáru. Špatný pocit je okamžitý oheň, který pálí, komplikuje, útočí, ničí, bojuje, obhajuje, křičí, tvoří konflikt. Když si nevšimneme a začneme z něj konat.

DOBRÝ POCIT LIDI LÉČÍ A ZKLIDŇUJE,
ŠPATNÝ POCIT LIDI ZNERVÓZŇUJE.

A je to jen z jediného důvodu, protože se špatných pocitů bojíme. Nemáme je v lásce. A to věci komplikuje.

Já je neměl v lásce roky a roky a v podstatě celý můj osobní rozvoj spočíval v boji a zavraždění špatných pocitů. Pak mi došlo, že to fakt nemá cenu. Že špatný pocit nejsem já, že špatný pocit mi jen ukazuje, když jsem daleko od pravdy. Když myslím na blbosti, není mi dobře.

KDYŽ SE NECÍTÍME DOBŘE, ZMATKUJEME. DĚLÁME CHAOS, DĚLÁME HLOUPOSTI A CHOVÁME SE TAK, JAK BYCHOM SE NIKDY NECHOVALI, KDYBY NÁM BYLO DOBŘE A MĚLI DOBRÉ POCITY.

Všimněte si toho. Znáte to? Dává vám to smysl?

ŠPATNÝ POCIT V PODSTATĚ NESNÁŠÍ SÁM SEBE.
A TO VEDE K JEŠTĚ HORŠÍMU POCITU, KDYŽ SI MYSLÍME, ŽE BOJ SE ŠPATNÝM POCITEM VEDE K OBNOVENÍ DOBRÉHO POCITU.
Není to pravda. Mír nemůže nikdy nastat bojem. To není možné.

Co jako lidé zatím nechápeme je, že špatný pocit neříká nic o tom venku. I když se to tak jeví. O situaci, člověku, ani o nás samotných. Špatný pocit říká ale hodně o tom, jak právě v tomto okamžiku smýšlíme.

Proto je každý člověk z podstaty nevinný. Každý člověk je v nitru dobrý. Člověk dělá hlouposti a chová se nepříčetně a nesmyslně ve chvíli, kdy se necítí dobře. A tak to je.

Všechen zmatek, který vidíte ve světě kolem sebe způsobují lidé, kteří se necítí dobře. A ti jen taky dělají to nejlepší, co umí, a dělají vše proto, aby se zase cítili dobře. (a vůbec netuší, že často to co dělají, jim ještě přitíží)

Chaos ve vašem životě způsobujete svým chováním. A čím více se v životě necítíte dobře, tím více je vaše chování chaotické.

I vy děláte vždy to nejlepší, co umíte. I vy jste nevinní. Jen konáte tak, jak se cítíte. Stejně jako každý člověk na této krásné planetě.

Proto tady už týdny mluvím o bytí VKLIDU (dohromady).
Protože, když je člověk vklidu, tak se cítí jak? Dobře ne?

Když je člověk vklidu a pohodě, cítí se dobře. MÁ DOBRÝ POCIT. A tím pádem pak dělá dobré věci. Chová se dobře. To je zákon.

NIKDO, KDO DĚLÁ ZLO, SE NECÍTÍ UVNITŘ DOBŘE.
TO JE ZÁKON ŽIVOTA A PŘÍRODY.

Proto zlo nemůže nikdy vyřešit zlo. Protože jen přidává více špatných pocitů a ty tvoří další špatné pocity.

Proto se ví, že láska vše řeší. Protože láska je jinými slovy:
DOBRÝ POCIT = KLID A MÍR.

Ale není to něco, na čem se musí pracovat. Je to náš základ, podstata.
Když nemyslíme jako lidé na blbosti a máme mysl vklidu, je nám dobře.

Když to víme a když si všimneme, tak už se nemusíme na sebe a na lidi zlobit a nadávat jim, když vidíme, že dělají hlouposti.

Naopak s nimi (a se sebou) můžeme mít soucit, poskytnout jim milost, protože oni se trápí možná více než my.

Možná uvnitř prožívají peklo a vy jste člověk, který jim může přinést lék = lásku = dobrý pocit. Spolu-bytí v tom, že to bude brzy dobré. Že to nevadí, že se teď cítí pod psa. Že i tak jsou v pořádku. Že s tím nemusí bojovat. Že to bude zase dobré a stane se to, když přestanou usilovat a bojovat, když to nechají, pustí to a uvolní.

A na závěr něco, o čem budu mluvit pořád a pořád, protože to je pořád a pořád pravda, i když se vám to vůbec nezdá, nebo si myslíte, že ne.

ZLÝ POCIT = ZLÉ MYŠLENKY.
PROŽÍVÁTE TO, CO SI MYSLÍTE.

Když si myslíme sračky, prožíváme sračky.
Když si myslíme blaho, prožíváme blaho.

Ale pozor a opakuji, zlý pocit není špatný pocit, jako že když ho máte, tak jste špatní. To je další trik, jak se cítit ještě hůře. Obvinit sami sebe, že máme špatné a zlé myšlenky a z nich špatné pocity.

JEN JE MÁME. TO O NÁS NIC NEVYPOVÍDÁ.

Vypovídá to jen a pouze o našich myšlenkách. A my nejsme naše myšlenky. Máme myšlenky, ale nejsme naše myšlenky. Prožíváme naše myšlenky. Máme špatné pocity. Ale nejsme špatné pocity. Nejsme naše pocity.

Jsme něco mnohem mnohem zajímavějšího a stabilnějšího, než naše stále se měnící myšlenky a pocity. Hádejto co?

Máte čas. Můžete si dnes položit otázku všech otázek: Kdo jsem?
Když teď víte, kdo nejste. Možná to půjde snáze.

Tak snad to vneslo i trochu jasnosti do toho, co se to kolem nás děje a hlavně, co se děje často v nás.

Kdykoliv se necítíte dobře a děláte hlouposti, vzpomeňte si, aplikujte lásku a klid, a zase budete v pohodě.

Kdykoliv se někdo jiný necítí dobře a dělá hlouposti, vzpomeňte si a aplikujte lásku a klid, zas bude v pohodě.

My všichni jsme v pohodě.
To, že si to vždy nemyslíme, je lidské. Takže vklidu.

Mějte báječnou neděli.
David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.