7.1 miliard denně

7.1 miliard denně

Jsem 10 let v byznyse. Z toho 5 let intenzivně strávených v info a expert byznyse. Oblasti, která globálně generuje 7.1 miliard denně v prodejích. Denně.

Podle Forbes toto navíc do tří let vzroste 3x. Uf. Nebo hurá :)

To není náhoda, ani bublina, ani scam, ani příležitost.
TO JE REALITA. A děje se to teď.

Když jsem v roce 2012 v miliónovém impériu o této oblasti mluvil a pozval lidi v ČR a SK k této vlně, někdo to nejen slyšel, ale také pro to něco udělal. Dnes už můžu říct: Vy jste miliardové impérium.

Nejde jen o peníze. Jde o vliv. Službu. Přínos. Radost. Sdílení. Vzdělání.
To není informační revoluce. To je revoluce, díky které se boří staré struktury, pořádky a tvoří se úplně nové světy.

Generace mladých lidí převezme otěže a ujme se vedení na mnoha úrovních v dalších 20 letech.

Jsou dva lidé, kteří u nás nyní tuto revoluci za mě vedou a u jejichž kariérního zrození expertů a lídrů, jsem byl velmi blízko. Jde o Sťáňu Mrázkovou Stiborovou a Pavla Říhu.

První mega je nejtěžší, to je jasné. Ale když vás někdo vede, do roka je to reálné. Chce to „masssive action“ a „pure confidence“.

Je to mezi námi, ale máme s Pavlem pěkný vztah. Hned po mé ženě :) nejlépe pochopil, o co tady jde a dal se do práce. Poctivě, vytrvale a systematicky.

Ne nadarmo tak teď drží ty nejlepší postupy. Když bych hledal dnes kouče a rozhodl se podstoupit Miliónovou výzvu, monetizovat své know-how a prodávat ho online, šel bych s Pavlem a jeho novým programem.

Pavel má v ruce jeden trumf, proti jiným. Pochopil a vede tam své studenty, že klíčem k úspěchu je vysoká efektivita a produktivita. Konzistentní a systematický přístup. Ne to vzdát po prvním zaváhání.

To když od Pavla vezmete, spojíte se svým know-how a napojíte dle návodu na online prodejní strategii, máte magický lektvar.

Miliónovou výzvu najdete ZDE.

Budu duchem s vámi. Tahle cesta je jízda.

– David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.