4 skupiny lidí

Je zde možnost, že existují 4 skupiny lidí, zkuste se najít…

1. První mají Peklo na Zemi

Nemůžou si pomoct, ale život je pro ně v podstatě boj o přežití, pořád něco řeší, nebo shánějí peníze nebo se potýkají s jinými okolními nebo emočními těžkostmi a cesta životem není pro ně nijak růžová. Život se jim děje a moc s tím nemůžou dělat.

2. Druzí Žijou na Zemi

Co už také jiného mají dělat že. Jednou se tu narodili, tak se přizpůsobili a žijí svůj život. Veskrze průměrný, ale tak to nakonec má většina lidí tak co. Chodí do práce, občas dofča, nějaké ty rodinné vztahy a koníčky jsou fajn, i si občas někam vyrazit a prostě mít normální život.

Tahle skupina zahrnuje jak lidi materiálně chudé, tak skupinu lidí velmi materiálně zabezpečených. Život je jaký je, tak co.

3. Třetí Žijou v nebi

Rostoucí skupina, kterou to lidské hemžení na Zemi nějak přestává bavit. A tak se uchylují do své mysli, do svých představ a vizí. A odlétají do spirituálních dimenzí a světů, kterých je nekonečně, takže mají dost co dělat.

Nejsou v realitě věcí, ale dělají, že je to netrápí a že to není tak podstatné, důležité je poznat život, pochopit ho a oddat se blaženosti a štěstí. Ne vždy se to daří, ale nevzdávají se a hledají v nebi dál. Život na zemi je přestává zajímat, lepší je hledat v nebi.

4. Čtvrtá skupina Žije nebe na Zemi

Skupina lidí, které se daří spojovat nebe se Zemí. Všimli si, existuje nesporné nebe, které to tu jaksi zázračně řídí a že to nejspíše nikdy nepochopí, ale to jim nebrání v tom, aby to tady vše plně neprožili.

Stojí nohama pevně na zemi, tvoří zde v realitě a dosti se tím baví. Málo co je pro ně nemožné a rozhodli se pro sebe objevit, co že to ten život a bytí člověkem vlastně všechno znamená a co to umí.

Příliš se nebojí, ani smrti, protože přece existuje nebe. Život zde na Zemi je pro ně přátelský a je tu pro ně, tak to tady velmi milují.

Tak kam vás to poslalo? 🙂 Do všech čtyř skupin? A záleží na tom, jaký je zrovna den že? To znám… Myslím, že nějak tak to je.

Ale je to i tak, že jedna skupina odráží náš hlavní mentální názor a převládající životní úroveň. A tam je dobré se zastavit.

Která je to pro vás?

Například já bych byl moc rád ve čtyřce, ale dost času trávím vlastně ve trojce. Do dvojky zas tak moc nechodím a do jedničky občas spadnu a pak si taky sjedu nějaké to myšlenkové peklíčko.

To je vše. Jen tak k zamyšlení.

Pokud by vás čtyřka nějak zajímala, koukněte na další emaily. Lidem v ní totiž říkám Game Changeři. Ti, co mění pravidla hry. Myslím, že je vás tu takových dost. Odhaduji, že je vás v populaci tak 1%. A velmi mě zajímáte.

Podíváme se více na to, jaké možnosti tohle životní nastavení dává a co to je, být Game Changer.

Užijte zbytek neděle.

David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

  Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám budu posílat jen emaily se zajímavým obsahem z oblasti online marketingu a podnikání s přesahem do osobního rozvoje.

  Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně a pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, rád dám i o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, tak se kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé zprávě. Vaše údaje budu spravovat pod firmou David Kirš s.r.o. a řídit se těmito zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.
 • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY
 • DAVID KIRŠ
  David Kirš

  David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.