2 přísady pro život

Krásný nov z Brna.

Dnes je silný den, tak proč si nepřipomenout dvě silné a velmi chutné ingredience, přísady, kterými život rozhodně nešetří a jsou naopak základem v jeho božské kuchyni.

My lidé jimi občas šetříme. Ale to nevadí.

Pojďme si je dnes užít, vrchovatě. A další dny a pak už pořád…

Bůh mi je jednou ukázal v silném prožitku na nekonečných pláních Serengeti v Africe. Kam jste se podívali, byl nekonečný prostor, nekonečný pokoj, klid a NIC.

Bylo to blahodárné poskakovat v Jeepu a vidět to nekonečné NIC.
Život je vskutku nekonečný přišlo mi v tu chvíli.
Cítil jsem hluboký klid.

A pak to přišlo. Jednoduchý vhled. 2 přísady pro život jsou:

SVOBODA a LÁSKA.

Život tvoří vše z nic, právě z těchto dvou sil. Tak proč bychom se jako lidé nemohli inspirovat a tvořit z nich také? Mohli. A můžeme.

Přidejme jich do pokrmu života, který si každý vaříme ne špetku, ale kopec. Kopec lásky a svobody do všeho, co děláme.

Kde si myslíme, že nemůžeme milovat více? A místo toho bojujeme. Kde máme ne, místo ano? Kde vidíme věci jako v ne-pořádku, ale ve skutečnosti, v podstatě, jsou v pořádku.

Láska je i tam, kde ji zrovna my teď nevidíme. To je zákon života.

Milovat je skutečně boží lék.
Užívejme ho hojně.
Především sami na sebe.

A pak svoboda. Ach ta lahodná svoboda. Místo, kde můžeme. Místo, kde se nikdo nedívá. Místo, kde je vše dovoleno. Místo, kde máme bezpodmínečné Ano, ano tomu, kdo jsme i nejsme právě teď.

Svoboda jsou možnosti, svoboda jsou příležitosti. Svoboda jsou naše sny. Naše tajné nevyřčené sny, které čekají v našich srdcích. Sny, které naše duše opatrují pro nás, až přijde čas.

Prosím, buďme s nimi. S láskou a se svobodou v nás. My jsme láska a jsme svoboda. V naší podstatě ano. Buďme s nimi. Právě v těchto dnech.

S našimi láskami a s našimi sny.
S naší svobodou a s našimi dary.
Právě teď.

Žijeme a to je krásný dar, pro který nemusíme dělat nic.
A přesto v něm můžeme my lidé tvořit, naše sny.

Řekněte mi o vašich snech. Ještě je tam pár místeček, kde si můžeme povídat. A být v lásce a svobodě. Být vklidu a vidět možnosti.

Těším se,
David

David Kirš
David Kirš, autor a investor. Expert na online vzdělávání a email marketing. Vizionář, inspirátor a životní idealista. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích a akcích. Je autorem programů EmailAcademy, Prodej svůj talent a SuperHero Academy. Majitel SmartSelling a.s. a spolu-zakladatel Nadačního fondu Šťastné Česko.

JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z \"jiného\" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a odvažte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • DAVID KIRŠ
    David Kirš

    David Kirš je podnikatel, kterého týdně sleduje komunita +100.000 lidí skrz emaily i Facebook. Dnes inspiruje hlavně jako autorita v oboru online vzdělávání mnoho expertů a lídrů, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.