PROGRAMY DAVIDA KIRŠE

Vzdělávací programy a tréninky pro váš byznys a osobní rozvoj.

HLAVNÍ PRÉMIOVÉ PROGRAMY

Toto jsou aktuální TOP programy Davida Kirše. Rozsáhlé tréninkové programy, které jdou do hloubky na téma marketingu, expert byznysu či osobního rozvoje.

Členská sekce EmailAcademy 2.0

Získat přístup

Do této členské sekce nemáte přístup

EMAIL ACADEMY 2.0

Získat přístup do členské sekce

EMAIL ACADEMY 2.0

EmailAcademy se stala nejprodávanějším online kurzem pro podnikatele, jak dělat email marketing na českém a slovenském internetu. Postupy a know-how, které už 5 let šíří EmailAcademy do světa pomohly už stovkám firem a podnikatelů a neměly by chybět v žádné marketingové knihovně.

Získat přístup
Členská sekce Prodej svůj talent

Získat přístup

Do této členské sekce nemáte přístup

PRODEJ SVŮJ TALENT

Získat přístup do členské sekce

PRODEJ SVŮJ TALENT

Jak dnes na internetu prodávat know-how a stát se uznávaným expert lídrem ve vašem oboru, učí trénink Prodej svůj talent. Vstupte do světa Expert Economy, vytvořte si vlastní Expert Byznys a monetizujte to, co víte, děláte a umíte novým způsobem. Technologie a internet vám dají křídla, ať jste autor, spíkr, kouč nebo lektor či se jimi teprve chcete stát.

Získat přístup

Získat přístup

Do této členské sekce nemáte přístup

SUPERHERO ACADEMY

Získat přístup do členské sekce

SUPERHERO ACADEMY

Tento 12ti měsíční seriál inspiruje a připravuje na cestu života každého super hrdiny. Na cestu každého z nás. Skrývá se v nás obrovský potenciál a máme přístup k neuvěřitelným zdrojům. Každý si právě teď tvoříme naši realitu. Každý jsme vysoce výkonným charismatickým lídrem, hrdinou a tvůrcem vlastního života. Když si to dovolíme vidět a uznáme to.

Získat přístup

DALŠÍ AKTUÁLNÍ KURZY

Trápí vás nějaké téma z marketingu či osobní nebo se chcete v životě nebo podnikání posunout o level výše? David pro vás připravil kurzy na různé témata.

ZLATÝ ROK

Chtěli byste si zjednodušit práci i život? Často nic nestíháte a máte pocit, že místo abyste vy kontrolovali svůj život, on se přes vás valí a kontroluje vás? Pokud ano, nejste rozhodně sami... Řešení existuje. Umožní vám nejenom exponenciálně zlepšit váš výkon, dosahovat lepších výsledků s menším úsilím a námahou, ale také u toho zažívat lehkost a radost ze života.

Více informací →

GÉNIUS VIDEO MARKETINGU

Jak to udělat, aby video ve vašem podnikání plnilo svou službu a poutalo na vás pozornost. To, co bylo kdysi možné za desítky a stovky tisíc korun, je dnes možné vytvořit v řádech tisíců korun a to doma a za několik hodin. Přehled zařízení a vybavení pro tvorbu videa, stejně tak praktická ukázka i postupy jeho úprav, možnosti tvoření videa a další tipy a triky vás čekají v tomto videu.

Více informací →

BLOG - DÁLNICE DŮVĚRY A PRODEJE

BLOG vám může přinést více zákazníků, více prodejů, více popularity a vyšší autoritu… pokud VÍTE, JAK ho psát.
Naučíte se kroky vedoucí k tomu, abyste postavili z prašné cesty opravdovou dálnici důvěry a prodeje s těmi nejlepšími nástroji a know-how.

Více informací →

PRO ÚČASTNÍKY STARŠÍCH PROGRAMŮ

Po kliknutí na program se dostanete na přihlašovací stránku. Pokud jste do daného programu měli přístup a nepamatujete si heslo, tak pod přihlašovacím formulářem najdete odkaz, aby jste si vytvořili heslo nové.