SuperHero Academy

Objednávka nového ročního cyklu

SUPER HERO ACADEMY

Tento 12ti měsíční seriál inspiruje a připravuje na cestu života každého super hrdiny. Na cestu každého z nás.

Skrývá se v nás obrovský potenciál a máme přístup k neuvěřitelným zdrojům. Každý si právě teď tvoříme naši realitu. Každý jsme vysoce výkonným charismatickým lídrem, hrdinou a tvůrcem vlastního života.

Když si to dovolíme vidět a uznáme to.

Tato akademie je určena pro kluky i holky, muže i ženy. Je o životním stylu našich snů. Je o splněných přáních. O životě, úspěchu a štěstí. Vydejme se na cestu s vírou, odvahou a silou.

Získejte v dalších 12 měsících jasnost a klidnou mysl. Získejte sílu k velkým rozhodnutím. Získejte odvahu splnit si svá přání. Získáte víru, že život je tu proto, aby vás obohatil, abyste se z něj radovali, aby vás naplnil štěstím.

Na ničem z toho nemusíme dřít a makat na tom. Jediné, co je potřeba je to umožnit a nebránit tomu.

Tato akademie ukáže na 12 klíčových oblastí života, kde se dějí zázraky, a které umožňují každému super hrdinovi plně prožívat jeho život.

Plně využívat magii a alchymii života.

Srdečně vás zvu na tuto dobro-družnou cestu...

- David Kirš

TATO AKCE PRO ÚČASTNÍKY EMAIL ACADEMY KONČÍ ZA 

Akademie je přístupná online. Každý měsíc je k dispozici nové téma. K některým tématům se konají i živé večery. 

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace?

Napište mi na david@davidkirs.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311 (pracovní dny)

V AKADEMII SPOLEČNĚ PROJDEME 12 TÉMAT:

 • 1
  Tajemství vlivu
  V prvním díle cyklu se zaměříme na schopnosti, dovednosti a oblasti, které rozhodují o tom, zda procházíme životem jako hrdina s vlivem. Odkryjeme tajemství ovlivňování.
 • 2
  Spiritualita
  Mezi nebem a zemí je mnoho zázraků a SuperHero si to dobře uvědomuje. Tento díl ukáže, kde je zdroj života super hridnů - kdo opravdu jsme. Jaká síla nás tvoří a co je to duch každého hrdiny. Spiritualita a duchovní život není věc esoterická, je to věc nadmíru praktická a pro život nezbytná.
 • 3
  Myšlení hrdinů
  Náš svět ovládá mentalismus. Vědomí a naše podvědomí tvoří naši realitu a mysl nám dává význam. Když si všimneme, jak čerpáme z minulosti a jak myslí tvoříme z budoucnosti, pak nám dá život v přítomném okamžiku nový smysl.
 • 4
  Síla těla
  SuperHero bez energie, vitality a síly by nebyl hrdinou. Naše tělo je naším nástrojem a prostředkem, jak se ve světě realizovat. Poznejte jeho schopnosti, jeho sílu a zázrak energie, který dle posledních vědeckých výzkumů zajistí energii a vitalitu každý den.
 • 5
  Mise za posláním
  Být na misi = vidět cestu a mít vizi. Znát, co je můj další krok k cíli a pak se odevzdat a důvěřovat cestě k němu. Síla záměru a pozornosti. Objevíme moc a význam mise, vize a poslání.
 • 6
  Tvořivost a sexualita
  Sexuální energie je nejsilnější a nejtvořivější silou světa. Super hrdina si toho je vědom. Rozvíjí svou sexualitu a tím tvořivost. Otevírá své srdce a prochází životem plný vášně a touhy tvořit.
 • 7
  Úspěch za výsledky
  Jak dosahovat toho, co chceme. Jak rychle začít a silně dokončovat. Jak mít v životě výsledky. Co vede k úspěchu hrdinů a co blokuje naplňovat sny. Úspěch je schopnost konat a mít správné návyky. Tento díl vám přinese do života řád a pořádek.
 • 8
  Harmonie vztahů
  Na počátku bylo slovo. Komunikace, blízkost, naše vztahy rozhodují o našem soužití. My jsme příběh v hlavách jiných lidí.
 • 9
  Peníze a investice
  Znáte super hrdinu, který by měl problémy s penězi? Vydělávat peníze je logistika a systém. Spravovat své peníze je moudrosti věků. Tento díl vám ukáže, co se učit o penězích.
 • 10
  Podnikání a služba
  Podniknout cestu a vytvořit ze svých darů produkt, který mohu prodat druhým. Dnešní doba umožňuje podnikat nebývalým způsobem. Vykročíme na cestu podnikání s odvahou, silou a vírou.
 • 11
  Cesta legendy
  Cesta životem je hrou a výsledkem příčin a následků. Může být fascinující, hluboká a dobrodružná. Nebo nezajímavá, plytká a nudná. Někdo je zapomenut a někdo se stává legendou. Být charismatickým hrdinou a lídrem, tvůrcem svého života a příkladem pro druhé z vás tvoří legendu.
 • 12
  ZLATÝ ROK 2018
  Novoročním dílem otevřeme cestu do dalšího roku. Je to brána do dalších 365 dní našeho života. Tak jí projdeme s plnou parádou. :)