ZÍSKEJTE SVÉHO SmartKouče, KTERÝ VÁM POMŮŽE:

  • nastavit vaši online strategii
  • získat nezávislý pohled odborníka na vaše podnikání
  • najít další krok, který musíte udělat
  • ... a další dle specializace vybraného SmartPartnera.
1 hodina online konzultace
970 Kč
5+2 hodiny zdarma online konzultací
6790 Kč
4850 Kč
zvýhodněná dlouhodobá spolupráce

VYBERTE SI Z TĚCHTO SmartPartnerů

Štěpán Musil

Již několik let pracuji s aplikacemi SmartSellingu, vím, co umí a pomohu Vám v nich nastavit jednotlivé funkce na míru podnikání. Dělám pravidelné online i osobní konzultace a vždy se snažím předat i něco navíc. Bavit se nejen o užitečných funkcích, ale i poradit s celkovou koncepcí. Tohle ode mne čekejte i při konzultaci s Vámi.

Více informací →

Jana Červenková

Provázím začínající i pokročilejší podnikatele při jejich prvních krůčcích v realizaci internetového podnikání. Díky práci s intuicí se umím na klienta „nacítit“ a provést jej tzv. „předpřípravnou“ fází, která rozhoduje o úspěšnosti celého podnikatelského záměru.

Více informací →

Vladimír Baránek

Pomáham podnikateľom získavať viac zákazníkov z internetu využívaním nástrojov online marketingu. Baví ma pomáhať ľuďom zjednodušovať si život vďaka informačným technológiám. Pomôžem vám zvýšiť návštevnosť vášho webu a zmeniť jeho návštevníkov na zákazníkov a fanúšikov.

Více informací →

Vít Macháček

Pomohu vám vytvořit informační web nebo e-shop, který osloví vaše klienty. Společně se pustíme do nastavení kompletního online marketingu, se kterým dosáhnete lepších výsledků ve vašem podnikání. Naučím vás, jak snadno získat nové zákazníky a podpořím vás na vaší cestě. Jste připraveni na úspěch?

Více informací →

Jaroslav Šafařík

Pomáhám obchodníkům dosahovat lepších výsledků díky infomarketingu, webu a moderním aplikacím. Ukážu vám, jak na internetu podnikat efektivněji.

Více informací →

Anna Halajová

Som profesionálna koučka. Venujem sa prevažne ženám v obdobiach pracovných i životných zmien. Inšpirujem ich, aby kráčali vlastnou jedinečnou cestou aj v priestore internetu.

Více informací →

Ľuboš Fraňo

Pomáhám podnikateľom a začinajúcim podnikateľom presadiť sa na internete, a byť viac viditeľný pomocou nástrojov online marketingu.

Více informací →

Roman Kopřiva

Specializuji se na poradenství v oboru e-commerce, tedy v online prodeji fyzických produktů. Máte nebo chcete mít vlastní e-shop? Ukážu Vám cestu, jak uspět a předběhnout Vaši konkurenci. Mám zkušenosti také s uváděním nových produktů na trh a se start-upovým prostředím.

Více informací →

OBJEDNÁVKA KONZULTACÍ

Do poznámky v této objednávce napište jméno konzultanta, kterého jste si vybrali.