THE BEST OF 10 LET

31.5.-2.6.2019


Je čas poděkovat a přeřadit na vyšší rychlost. Pomalu vylézt z jeskyně...

Tak proč to neudělat veřejně a nepodělit se o posledních 10 let a nenakouknout na dalších deset. A tak jste zváni…

Připravil jsem program jako poděkování a završení, uctění a oslavu 10 let mé podnikatelské cesty. Započala na jaře 2009 mých odchodem ze zaměstnání. Jde nyní o uzavření jednoho cyklu a zahájení nového...

Čekejte spíše intimní akci kolem 100 lidí, inspirující program a kvalitní čas pro sebe a pro svou vizi a život. K tomu velké poděkování, oslavu a večírek. (když budete chtít).

THE BEST OF 10 LET (2009-2019) - to nejlepší z Davida Kirše za posledních 10 let

Moc rád bych se s vámi společně pobavil. Zhodnotil, zavzpomínal, posdílel a povyprávěl, jak to celé začalo, co se dělo za oponou a v zákulisí. Co jsem prožíval. Co jsem dělal a nedělal. Co mě dovedlo až sem. Co se dělo v posledních letech a co vidím dál, jaká je vize na dalších 10, 20, 100 let? A co tam vidíte vy?

Rád bych vás provedl a pozval na cestu sdílení klíčových milníků ostýchavého kluka z Frýdku-Místku, jak se dostal k Miliónovému impériu a od něj dál ke svým firmám, projektům, úspěchům i pádům, až k miliardové vizi a podnikatelské zahradě.

Mým záměrem je udělat přechod. Výtah do nové úrovně. Otevřít dveře na cestu k novým vizím. Pro odvážné: vytvořit “portál” do nové dimenze. K novým standardům, uvědomění a kvalitě života.

Přijďte zvýšit své ambice a zvednout svůj standard, zapnout nové prožívání a nastavit vizi na dalších 10 let.

Záměr je, abyste skrz společně strávený čas aktivovali své skryté zdroje. Svůj spící potenciál. Svou latentní energii. Své utlumené charisma. A projevili se v plné vášni a nadšení.

Tady probíhá aktivace.

Pokud jste teď trochu lenivý zapáchající kapřík v bahně u dna rybníka, budu pro vás štika, která vás trochu prožene. V nejhorším vás sežeru, v nejlepším se sami stanete štikou. :)

Registrace budoucích štik je zde.

Tato akce je dárek, který jsem si dopřál...

Pokud se na 44 hodin obklopíte energií semináře a akce, kterou jsem připravil, sděluji, že přinesu semínka, která když zasadíte a ony vyrostou, aktivují pro váš život a byznys tyto hodnoty a kvality:

skryté tajné zdroje, zábavu, kreativitu, zisk, inspiraci, sradnu a humor, učení, kvantový skok, magii, úsměv, simple life, amazing life, užitek, prožitek, prosperitu, hojnost, bohatství, blahobyt, skvělý čas, hojnost času, obdivuhodné přátele, vyšší standard, luxus, vyšší ambice, velké vize, big ideas, novou perspektivu, více relaxace, zázraky, čistou sebe-jistotu, důvěru, jistotu, zázemí, bezpečí, pevnost, robustnost, stabilitu, poznání, uvědomění, prožitek, zážitek, zkušenost, nové cesty, peníze, žetony do hry, zlato, stříbro, diamanty, bitcoiny, porozumění, soucit, pokoru, vděk, čistotu, smysl, poslání, úspěch, naplnění, respekt, vliv, charisma, autoritu, přítomnost, sílu, moudrost, lásku, svobodu.

Pokud to nestačí, musíte hledat jinde…

Pokud ano, bude mi potěšením rozdmýchat váš plamen v srdci do pořádného velkolepého ohně.
Tady rozdávám sirky…

Hotovo.

Pokud ještě chcete číst, tak znova trocha povídání, proč tuhle akci dělám a o čem to celé je. Dělat poznámky je dovoleno.

Předně je to akce pro mě osobně, jedná se vlastně o přechodový rituál.

Jak jsem uvedl, poděkování a zakončení, uctění a oslava 10 let mé podnikatelské cesty. Zakončení jedné etapy a vstup do další. Uzavření cyklu a zahájení nového.

Cíl je vytvořit ve 3 dnech prostředí a zázemí pro tento přechod a tři fáze umění růstu:

1.
Ocenění a oslavu toho co bylo. Uvidění osobního příběhu a života v nových barvách, uctění vlastního příběhu a jeho hodnoty, individuality a společného díla.

Když uvidím, že vše se děje a dělo správně, pro dobro, pro prosperitu, pro pochopení umění růstu, osvobodím se. Začnu vlastnit rozhodnutí, prostor, svět, získáme 100% možnost volby. Vím, co udělat dál…

2.
Uvědomění si potřeby mezidobí a mezifází, dosednutí a kontemplace, cyklů a period. Zdánlivého nic nedělání. Čekání. Je tu i období zániku a smrti. Konce, Ocením zakončování a přechod do nového prostoru.

Otevřu jasná ne, aby mohla přijít nová ano. Můžu zvýšit vlastní vibraci a vidění světa a on se překreslí.

3.
Nová vize. Velká touha. Big Idea. Vyšší ambice.

Můžu udělat další krok. Vystoupit na další stupeň a tam se rozhlédnout. Perspektiva se změní… a o to tu jde.

Hojnost je k dispozici. Bez limitu. Nekonečná. Znovu připravena v každém okamžiku. Pořád dokola. Učení a růst nikdy nekončí.

Můžu zvýšit a nastavit svůj nový standard.

Volba není jen buď a nebo, ale také spojení. To i to. Nemusím volit zda štěstí nebo peníze. Nemusím opustit jedno na úkor druhého. Nemusím někde strádat, abych jinde prosperoval. Můžu přejít od starého k novému.

Můžu si užívat touhy, těšit se z cesty za nimi a i kdybych nikdy nedošel, užívat si i tak. Netvořím proto, aby něco, ale proto, aby jsem se radoval a bavil se u toho.

Můžete být při tom.

A pokud byste mě v tom rádi podpořili, můžete být u toho a na oplátku podpořím já vás.

Roztočím inspiraci i praktičnost a udělám něco jako The Best Of posledních 10 let. Destilát, kompendium, ochutnávku toho nej z mých programů:

 • The Best of Email Academy - principy budování vztahu a prodeje psaným slovem (2010-2019)
 • The Best of Online Academy - nová zlatá horečka, principy virtuální hry a nového světa internetu (2012-2014)
 • The Best of Miliónové impérium - vy nejste miliónové impérium, vy jste miliardové impérium (2012-2015)
 • The Best of Digital Summit - Co jsem si odnesl z akce v Kongresovém centru Praha z roku 2014
 • The Best of nová Email Academy - Fast Track na vaší cestě obchodní prodejní komunikace emailem i jinak (2016-2019)
 • The Best of Prodej svůj talent - Jak se stát lídrem a expertem svého oboru a postavit impérium (2016-2018)
 • The Best of SuperHero Academy - 12 oblastí života, kde se dějí zázraky (2017-2019)
 • The Best of Tajemství vlivu - vliv je nejpřirozenější talent každého z nás (2017)
 • The Best of Zlatý rok - jen svěží a nové myšlenky mohou oblažit každý další rok našeho života (2016-2019)
 • The Best of 10 years - video záznam ze semináře a setkání (31.5-2.6. 2019)
 • The Best of 10 YEARS PARTY - památeční dárek a společné foto z večírku a oslavy v sobotu (1.6.2019)

A byť rád pobývám sám, ve své jeskyni, ne na tomto víkendu a oslavě. A tak jsem pozval i několik blízkých přátel.

Několik více. Ne všichni mají ten víkend prostor. Ale pár báječných ano, a tak se můžu těšit i na odpočinek s vámi na židli a naslouchání příběhům, inspiraci a zkušenostem dalších a být tak obohacen. Jo! Těším se na ně…

Jak sem řekl, nečekejte mega hlučnou akci, ne tenhle víkend, vejde se nás do sálu 100, takže příjemný počet ke sdílení a příjemnému dynamickému plynutí…

Zda jsou ještě místa ověříte na objednávce…

Takže si to shrňme:

 • společných 44 hodin o víkendu 31.5.-2.6. v Brně
 • Co jsem dělal poslední rok? Bylo to náročné, ale důležité
 • Co budu dělat další rok? Jen jedna věc má teď můj fokus
 • The Best Of a to nejlepší z Davida Kirše za posledních 10 let
 • jak to celé začalo, pokračovalo a co bude dál. Vize na 10 let
 • čas poděkovat a přeřadit na vyšší rychlost, standard, prožitek
 • síla vůle, srdce a vyšší moci
 • to nejlepší z mých online programů za 10 let
 • příběhy z budování deseti-miliónové firmy a podniku
 • osobní svobodná firma a tvorba podnikatelské zahrady
 • mí hosté a přátelé
 • vysoká vibrace a nakažlivá energie
 • štiky v sále
 • cinkot žetonů, peněz, zlata a stříbra
 • miliarda ve vzduchu
 • party večířek a oslava možná
 • možnost získat můj osobní archiv 2009-2019
 • nová vize, ambice a ideály
 • vzpomínky na celý život

Objevte vašich dalších 10 let nejbáječnějšího života. Když se pro takový život rozhodnete.

Je to pozvánka k lehkosti a hravosti. Nebrat věci tak vážně, nebrat sebe tak vážně a více si hrát. To je klíč, který otevírá tajné světy.

Pokud máte pocit, že jste přece jen trochu zlenivěli. Že ve vás dřímá více. Že už je čas vylézt z jeskyně. Že je čas se podělit. Že nějak furt hrajete na půl plynu.

Nebo že si vlastně nehrajete a vše je moc vážné a důležité. Pak přijďte. Uvolníme se. Pobavíme se. A uděláme si prostor na nové svěží myšlenky.

Přijďme mi pomoct zdolat nové výzvy. A tím ty vaše.

David

 

PS1:
Pokud chcete vždy to nejlepší a prostě hrajete na 100%. Lítáte byznysem (i když zatím i ve snech) pak mám 10 míst se zvláštním bonusem. Máte možnost upgradu na VIP vstupenku.

Podpořte svůj přechod na vyšší standard a svou vizi se mnou osobně a v kruhu mých blízkých přátel, obchodních partnerů a rodinného kruhu. Upgradujte na "byznys" VIP vstupenku s večerním programem. Počet hostů z řad účastníků je omezen na 10 vstupenek. Jinak je vstup jen na pozvání.

Upgrade lze provést na objednávce.

 

PS2: Pro ty, kdo znají Pavla Říhu a zvažují s ním Miliónovou výzvu:
Právě jsem Pavlovi napsal zprávu, že mám pocit, že v oblasti vzdělání v oblasti expert byznysu a infopodnikání mu pomyslně předávám štafetu a on běží dál.

Je to mezi námi, ale máme s Pavlem pěkný vztah. Hned po mé ženě :) nejlépe pochopil, o co tady jde a dal se do práce. Poctivě, vytrvale a systematicky. Ne nadarmo tak teď drží ty nejlepší postupy. Já vás teď tak prakticky neprovedu jako Pavel.

Když bych hledal kouče a rozhodl se podstoupit Miliónovou výzvu, monetizovat své know-how a prodávat ho online. Šel bych s Pavlem a jeho novým programem.

A tak. Pokud teď zvažujete Pavlovu Miliónovou výzvu a půjdete do ní. Vydáte se na toto dobrodružství, pak mám dobrou zprávu. Pavel mě za to odmění a já odměním vás.

Dám vám na cestu celý svůj osobní Online Archiv a v něm 7 programů. Email Academy 2.0 a Fast Track, 
Online Academy, Miliónové impérium, Digital Summit, Prodej svůj talent, SuperHero Academy, Tajemství vlivu, Zlatý rok, The Best of 10 years.

Tak. Přidám ještě vstupenku na THE BEST OF 10 LET, protože toto je velké rozhodnutí. Není to cesta jen na rok. Být lídrem a autoritou ve vaší oblasti je cesta na roky, takže víkend se mnou máte taky v ceně. 

Přidávám tedy bonusy za desítky tisíc Kč. Tady je odkaz k Pavlovi. Do poznámky až v objednávce napište David Kirš. A pošlete mi zprávu na david@davidkirs.cz. Vstupenku na 31.5.-2.6. vám pošlu a můj Archiv taky.
(Pokud už jste výzvu koupili, prosím, nepište Pavlovi, ať ji zruší a změní, můj archiv můžete získat i jinak.)