Objednávka novoročního tréninku

ZLATÝ ROK 2017

Přístup k novoročnímu tréninku Zlatý rok 2017 je za 999 Kč včetně daně (825 Kč bez DPH).
Cena zahrnuje celý trénink i Davidův nový ebook Zlatý rok (dodání v únoru) a 2 bonusy

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace?

Napište mi na david@davidkirs.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311 (pracovní dny)

  • 1

    Novoroční strategický trénink pro rok 2017 (hodnota 999 Kč)

    150 minut online seminář, jak si strategicky naplánovat a vytvořit si pro sebe Zlatý rok. Dostanete volný přístup k videu. Šablonu Zlatého denního harmonogramu ke stažení v PDF, odkazy na nástroje a další postupy, jak si nejen osvojit postupy, návyky a myšlení, ale uvést je do praxe. A hlavně uvědomit si jejich důležitost.
  • 2

    Mou osobní knihu kouzel v PDF: Zlatý rok (hodnota 499 Kč)

    Výsledkem přípravy tohoto tréninku je i nová kniha kouzel života, kterou jsem si pro sebe napsal. Má dvě kapitoly. Část uvědomění a Část konání. Daruji vám kopii mé knihy kouzel, aby se stala základem pro vytvoření vaší osobní, které vám pak věřím bude sloužit po zbytek života. Elektronická kniha (ebook) bude dokončena a obdržíte ji první týden v únoru 2017.

BONUS 1: FLOW TEST na celý rok (neprodejné)

Život není o tom prosperovat v jedné části a trpět v druhé. Naplnění v životě zažívám, když pociťuju stav, kterému říkám harmonie. A tu je třeba pěstovat a kultivovat v různých oblastech života. A protože, co sejde z očí sejde i z mysli, použijte tuto flow tabulku pro uvědomění, kde flow a energii možná ztrácíte a kde se vám plně daří.

BONUS 2: Památné video: Jak za rok zvládnout tolik, co jiný za celý život (neprodejné)

Toto není jen tak další video v řadě, které si pustíte a na konci zastavíte a život jde dál. Tedy, samozřejmě to můžete udělat a život půjde dál, ale možná bez vás. A o tom tato hra života není. Zůčastněte se svého života tak, jak doposud nikdy. Žijte život s velkým Ž.