Než dokončíte objednávku přednášky,
můžete provést upgrade na kompletní 11-dílnou sérii

SUPER HERO ACADEMY

a ušetřit tak okamžitě 30% z ceny. V kompletním 12-dílném seriálu se s vámi postupně podělím o své myšlenky, uvědomění, závěry, principy a praktické postupy a kroky pro 10 klíčových oblastí života vysoce výkonných hrdinů a charismatických vůdců v těchto dílech: Spiritualita vůdců, Myšlení hrdinů, Mise a poslání, Tvořivost a sexualita, Energie a síla super hrdinů, Vztahy a komunikace, Peníze a investice, Podnikání a služba a zakončíme dílem Cesta legendy.

 • 1
  Přístup do členské sekce SuperHero Academy
 • 2
  12-dílů akademie, které postupně uvolňuji od února každý měsíc po dobu následujících dalších 10 měsíců
 • 3
  Volitelně možnost účastnit se vždy za poplatek 1.000 Kč živých večerních přednášek a setkání s večeří v Brně.
Mým osobním záměrem této akademie je během roku:
 
 1. Seznámit vás s principy a pohledem na svět, který mi v životě funguje
 2. Nabídnout duchovní, mentální i praktickou podporu a pomoc na vaší cestě
 3. Propojit vás a seznámit lidi podobného vidění, smýšlení i konání
 4. Podpořit odvahu, vize a sny každého účastníka
 5. Aktivovat ve vás spouštěč vnitřního lídra a charismatického hrdiny
 6. Předat vám vědomosti, znalosti a sílu, kterou jsem za léta nabral
 7. Naučit se skrz společnou cestu mnoho nového a posílit vlastní integritu bytí

NA KOMPLETNÍ SÉRII NYNÍ ZÍSKÁVÁTE 30% SLEVU. CENA ZA PRVNÍ ONLINE PŘEDNÁŠKU V HODNOTĚ 990 KČ VÁM BUDE NYNÍ ODEČTENA, DOPLATÍTE NYNÍ JEN 5.990 KČ VČETNĚ DANĚ, MÍSTO PLNÉ CENY 9.990 Kč.

V AKADEMII SPOLEČNĚ PROJDEME 11 TÉMAT:

 • 1

  Tajemství vlivu

  V prvním díle cyklu se zaměříme na schopnosti, dovednosti a oblasti, které rozhodují o tom, zda procházíte životem jako hrdina s vlivem a vůdce se vztyčenou hlavou, odvážně a plně si vědomí svých kvalit. Úcta, respekt a vliv jsou přirozené kvality mezi lidmi a super hrdinové je ctí. Štěstí života, láska v srdci, bohatství a moc v životě nejsou náhody. Jsou výsledkem myšlení a chování, Jsou výsledkem tréninku super hrdinů. Znakem charismatických lidí je jistota v sebe a svou cestu a život. Tím se vytváří vliv. Jak mít vliv na své okolí. Na své nejbližší, na svého partnera, přátele i klienty. Co je to jistota a jak s ní v životě jít. Co vám lídři a mocní lidé do televize neřeknou a co je jejich tajemství bude téma tohoto dílu.
 • 2

  Spiritualita vůdců

  Mezi nebem a zemí je mnoho zázraků a SuperHero si to dobře uvědomuje. Plně využívá své vnitřní schopnosti a operuje v logice Inside-Out. Jak uvnitř, tak venku. Tento díl ukáže, kdo opravdu jste. Jaká síla nás tvoří a co je to duch každého hrdiny. Spiritualita a duchovní život je každodenním chlebem charismatických lídrů a vědomých lidí. Tedy nyní i vás.
 • 3

  Myšlení hrdinů

  Jen málokdo jde do skutečné hloubky svaté trojce více než super hrdinové. DUCH - MYSL - TĚLO jsou u těchto lidí v souladu. Vesmír je ve své podstatě mentální a my se v tomto díle podíváme, jak funguje naše mysl a jak naše mysl tvoří a zhmotňuje naši realitu.
 • 4

  Energie a síla super hrdinů

  SuperHero bez energie, vitality a síly by nebyl hrdinou. Naše tělo je naším nástrojem a prostředkem, jak se ve světě realizovat. Poznejte jeho schopnosti, jeho sílu a zázrak energie, který vás drží v životě. Tělo nám umožňuje jít životem a tvořit. Super výkonní lidé pečují o své tělo, o své zdraví a následují poslední vědecké posupy a praxe, které vám zajistí energii a vitalitu každý den.
 • 5

  Mise a poslání

  Poznej sám sebe a svět ti bude ležet u nohou. Tento krok aktivuje vaše dary a talenty a vyšle vaše já na misi. Vidět cestu a mít vizi. Znát, co je můj další cíl a pak se odevzdat a důvěřovat na cestě k němu. Síla záměru a pozornosti. Objevíte, jaké miliónové impérium je ve vás obsaženo a jak ho můžete předat druhým lidem a tím svůj život naplnit.
 • 6

  Tvořivost a sexualita

  Sexuální energie je nejsilnější a nejtvořivější silou světa. Super hrdina si toho je vědom. Rozvíjí svou sexualitu, kultivuje ji a posiluje. Otevírá své srdce a prochází životem plný vášně a touhy. Získává tím přístup ke své tvořivost.
 • 7

  Úspěch a výsledky

  Jak dosahovat toho, co chcete. Jak rychle začít a silně dokončovat. Jak mít v životě výsledky. Co vede k úspěchu hrdinů a co blokuje sny, přání a cíle běžných lidí. Úspěch je schopnost myslet a mít správné návyky. Naše chování a konání rozhodne o úspěchu a výsledcích. Tento díl vám přinese do života řád a pořádek.
 • 8

  Vztahy a komunikace

  To, co dělá lídra lídrem a mocné na tomto světě mocnými je slovo. Komunikace a naše vztahy rozhodují o naší roli ve společnosti. O našem příběhu v hlavách jinách lidí. O naší síti kontaktů. O lidech, které známe, a se kterými spolu pracujeme. Začíná na to naším nejbližším partnerským vztahem a končí u vztahů k lidem naší komunitě.
 • 9

  Peníze a investice

  Znáte super hrdinu, který by měl problémy s penězi? Vydělávat peníze je logistika a systém. Spravovat své peníze je moudrosti věků. Tento díl vám ukáže, co se učit o penězích. Co peníze jsou. Jak je vydělávat. Jak je spravovat a pečovat o ně. A ukážeme si také, jak je možné peníze chytře investovat. Peníze tvoří další peníze.
 • 10

  Podnikání a služba

  Podniknout cestu a vytvořit kolem svého charisma a darů službu, kterou mohu nabídnout druhým je také uměním super hrdinů. Dnešní doba umožňuje podnikat nebývalým způsobem. Vykročit na cestu podnikání chce odvahu, sílu a víru. Ukážeme si podnikatelskou cestu hrdinů a vůdců.
 • 11

  Cesta legendy

  Cesta životem je hrou a výsledkem příčin a následků. Může být fascinující, hluboká a dobrodružná. Nebo nezajímavá, plytká a nudná. Někdo je zapomenut a někdo se stává legendou. Být charismatickým hrdinou a lídrem, tvůrcem svého života a příkladem pro druhé z vás tvoří legendu. A není to náhoda.

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace?

Napište mi na david@davidkirs.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311 (pracovní dny)