Zdravím Vás.
 
Tato první přednáška Tajemství vlivu (i celý 11-dílný cyklus praktických přednáškových seminářů) je určen pro vás, kteří máte občas pocit, že jste na své cestě hrdiny sami. A hledáte duchovní, mentální i praktickou podporu a pomoc. 
 
Celý můj život je protkaný místy, kdy jsem se cítil sám. Bezradný a opuštěný. Sám se svými sny a plány. Zranitelný a velmi slabý. Dnes vím, že i tohle je součástí té božské hry, které říkáme život.
 
Cesta za sny, za svou touhou, cesta životem, cesta hrdiny, lídra a charismatického člověka není vždy osvětlená, nemusí být dlážděná a málokdy jsou na ni velké ukazatele směru. Naopak se nám může skrývat ve stínu, propadat se nám pod nohama a směr někdy hledáme stěží. A existuje jen jediný způsob, jak jí projít. Vytrvat.
 
A i proto, jsem vytvořil tuto úvodní přednášku a celou sérii. Abychom každý z nás vytrvali.
 
Věřím. Jsem přesvědčený, že v každém z nás je odraz těchto slov:
Hrdina, tvůrce, lídr, moc, vliv, inteligence, odvaha, charisma, moudrost, talent, síla, čaroděj, bojovník, SuperHero.
 
A také těchto slov:
Spirit, láska, soucit, pokora, vděčnost, trpělivost, jednota, zranitelnost, hloubka, odpuštění, přijetí, milost, bůh.
 
V každém z nás jsou odrazy kvalit, které se skrývají za těmito slovy. Chce se mi napsat, že v každém z nás je schován celý vesmír a každou chvíli z nás vykoukne některá jeho část. Celá tahle hra je skutečně velkolepá maškaráda a pokud ji začneme brát moc vážně, obvykle to brzo poznáme. Není nám moc dobře. A pak nás zachrání jiné slovo: humor. 😃
 
Zvu vás osobně na novou přednášku: Tajemství vlivu
(aneb 10 zákonů a úvod do 10ti klíčových oblastí života každého super hrdiny)
 
Posledních 5 let jsem navštívil mnoho zemí. Vyslechl mnoho učitelů, mistrů a guruů. Účastnil se desítek konferencí a seminářů. Absolvoval řadu koučinků, terapií a mentorských sezení. Viděl desítky hodin videí, četl stovky materiálů a knih a strávil bezpočet hodin diskuzí, rozjímáním, přemýšlením i meditací nad nekonečnými oblastmi lidského života. Bylo to dobrodružství a skutečně mě to bavilo.

A teď mám pocit, že se chci o pár závěrů a pohledů z této cesty posledních let s vámi podělit.

 
Musím přiznat, že jsem zažil chvíle neskutečné eufórie, radosti a blaženosti. Stejně jako velká zklamání, smutek, zmatek a utrpení. A poprvé se chci tímto a takto veřejně podělit i o oblasti života, které se netýkají tolik podnikání, byznysu, marketingu a prodeje na internetu. Týkají se života. Bytí i žití. Duše, štěstí, práce, výsledků, zdraví, efektivity, vztahů, tvoření a další...
 
Za tou vší prací, podnikáním a vyděláváním peněz jsem měl vždy hlavně jednu touhu. Být šťastný. Naplnit život. A když se ohlédnu a podívám se na poslední roky mého života, s pokorou a vděčnosti říkám: jsem velmi šťastný člověk.
 
Byly mi dány dary, které mi umožňují žít nádherný život plný překvapení, dobrodružství, bohatství, prosperity, a také lásky, klidu, naplnění, relaxace a bytí. Za to všechno jsem nesmírně vděčný. Obzvlášť za chvíle, které mi umožňují pocítit bytí ve smíru. Žít v míru s tím co je. Jako je právě teď, kdy vám píšu.
 
Zvu vás na první přednášku a setkání, kde se s vámi podělím o své myšlenky, uvědomění, závěry, principy a praktické postupy a kroky pro cestu životem. Vzorem a průvodcem nám nebude nikdo horší než SuperHero - fiktivní super hrdina, charismatický vůdce a odvážný lídr, jehož kvality nám budou inspirací.
 
Přednáškový seminář jsem nazval: TAJEMSTVÍ VLIVU
 
Zaměřím se na tři pilíře vlivu všech dob. CHARISMA - INTEGRITU - VŮDCOVSTVÍ. Rozvineme je do 10 oblastí a také zákonů, které jsou svaté každému charismatickému super hrdinovi. Odejdete s jasností, co může být v životě skutečně důležité a čemu dát na své cestě pozornost.
 
Chci vzdát touto přednáškou hold každému Super Hrdinovi, kterým každý jsme, ať si to myslíme nebo ne. Přeji si tímto krokem ocenit každého, kdo po své cestě jde, i když někdy klopýtá. Chci ocenit každého, kdo má svůj sen a jde za ním. Kdo touží a má vizi. Kdo věří a nemůže přestat. Kdo hledá, protože ví, že najde.
 
Máte nyní dvě možnosti, jak se zúčastnit:
ŽIVÁ ÚČAST NA PŘEDNÁŠCE V BRNĚ V HOTELU MARRIOTT
(120 minut)
Vstupenka na přednášku + večeře + přístup k online přenosu a záznam přednášky
Termín konání čtvrtek 16.2.2017 od 17-19:00
Večeře formou bufetu a setkání účastníků po skončení od 19:30-21:00
 
nebo
 
ONLINE ÚČAST NA PŘEDNÁŠCE PŘES INTERNET (120 minut)
přístup online a záznam přednášky
za 999 Kč včetně DPH
 
Mám pocit, že je potřeba více oceňovat hrdiny dnešní doby. Ocenit vůdce a lídry všeho typu. Sebe sama, svého života, své rodiny, týmu, projektu, firmy, města, státu. Podpořme lidi, kteří nemají strach mluvit nahlas, kteří mají vizi a rozhodli se za ni jít.
 
Podpořme odvahu a vášeň těch, kteří vůbec nějakou odvahu a vášeň mají. Ukažme na ty, kteří se vrhají do neznámých vod, aby tam tvořili nemožné. Nechejme vystoupit ty, kteří žijí svůj život, tvoří svůj život a chtějí naplnit svůj život. Tito lidé potřebují podporu i následování. Každý se jimi můžeme stát.
 
Pokud s něčím z toho rezonujete, mám radost. V celém cyklu přednášek je mým záměrem:
  1. Seznámit vás s principy a pohledem na svět, který mi v životě funguje
  2. Nabídnout duchovní, mentální i praktickou podporu a pomoc na vaší cestě
  3. Propojit vás a seznámit lidi podobného vidění, smýšlení i konání
  4. Podpořit odvahu, vize a sny každého účastníka
  5. Aktivovat ve vás spouštěč vnitřního lídra a charismatického hrdiny
  6. Předat vám vědomosti, znalosti a sílu, kterou jsem za léta nabral
  7. Naučit se skrz společnou cestu mnoho nového a posílit vlastní integritu bytí

Těším se, že se potkáme živě nebo online.

- David Kirš
 
PS:
Účast na přednášce je možná buď živě v Brně 16.2. 2017 zde nebo