Tajemství vlivu

Objednávka živé účasti na setkání

TAJEMSTVÍ VLIVU

Toto 4-hodinové setkání, které se koná 17.2.2017 od 17h v hotelu Marriott v Brně, vás spojí s prožitkem na na téma, které se denně dotýká každého z nás - mít vliv v životě.

VY a VLIV. Prožijete, kde je pravda, když jde o vás a váš vliv na druhé. Mám v životě na někoho opravdový vliv? Co je to autorita a charisma a mít vliv? A jak svůj vliv v životě posilovat...

Je určena pro kluky i holky, muže i ženy. Na závěr také s odvahou odkryjeme 10 klíčových oblastí života každého super hrdiny. Odejdete věřím s větší s jasností a uvědoměním, jak to s vlivem v životě máte a co pro něj můžete udělat.


 • 1
  ŽIVÁ ÚČAST NA SETKÁNÍ V BRNĚ V HOTELU MARRIOTT (120 minut)
 • 2
  Večeře formou bufetu a setkání účastníků v ceně
 • 3
  Přístup k online vysílání a záznamu přednášky
 • 4
  Termín konání pátek 17.2.2017 od 16:30 registrace, 17:00-19:00 seminář, večeře a setkání 19:30-21:00

Pátek 17. února 2017

od 17:00 Brno, hotel Marriott

Prodej vstupenek se uzavírá už v úterý za 

Zajistěte si prosím vstupenku včas.
Mějte moc a nebuďte jako většina, která vždy čeká až na poslední chvíli.

NA PŘEDNÁŠCE VÁS ČEKÁ:

 • 1

  (Ne)obyčejná tajemství vlivu

  V prvním díle ukážeme na schopnosti, dovednosti a oblasti, které rozhodují o tom, zda máme v životě vliv. Zda procházíme životem jako hrdina a lídr se vztyčenou hlavou, odvážně a plně si vědomí svých kvalit jako úcta a respekt.
 • 2

  Jistota a vliv

  Je zvykem, že znakem vlivných a charismatických lidí je naprostá jistota v sebe a svou cestu a život. Vliv na své okolí. Na své nejbližší, na svého partnera, přátele i klienty. Co je to jistota a jak s ní v životě jít? Co nám lídři a mocní lidé do televize už neříkají?
 • 3

  Láska, hloubka, zranitelnost

  Poznej sám sebe a svět ti bude ležet u nohou. To ovšem vyžaduje odvahu podívat se pod povrch. Nahlédnout do hloubky. Tam se často nacházejí věci, které nechceme vidět. To, o čem nechceme mluvit, naše stíny a zranění. Pokud tyto místa osvětlíme a vyneseme na povrch, pak se sice stáváme zranitelní, ale o to mocnější, uvěřitelní a náš vliv roste.
 • 4

  Charisma - Integrita - Vůdcovství

  Zaměříme se i na tři pilíře vlivu. Rozvineme je do 10 oblastí důležitých pro každého charismatického hrdinu svého života.

Potřebujete pomoc?

Není něco jasné nebo vám chybí informace?

Napište na david@davidkirs.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311 (pracovní dny) a rádi vám pomůžeme.