SuperHero Academy

Objednávka nového ročního cyklu video seminářů

SUPER HERO ACADEMY

Tento 10-dílný seriál vás připraví na cestu vysoce výkonného charismatického lídra a hrdiny vlastního života i pro druhé. Je určen pro kluky i holky, muže i ženy. Vydáme se na cestu s vírou, odvahou a silou a v dalších 10 měsících se vytrénujete a získáte know-how pro 10 klíčových oblastí života každého super hrdiny.

NYNÍ SLEVA 9970 Kč 7990

Potřebujete pomoc? Není něco jasné nebo vám chybí informace?

Napište mi na david@davidkirs.cz nebo zavolejte na +420 511 444 311 (pracovní dny)

V AKADEMII SPOLEČNĚ PROJDEME 10 TÉMAT:

 • 1

  Charismatický lídr

  V prvním díle cyklu se zaměříme na schopnosti, dovednosti a oblasti, které rozhodují o tom, zda procházíte životem jako hrdina a lídr se vztyčenou hlavou, odvážně a plně si vědomí svých kvalit. Úcta, respekt a vliv jsou přirozené kvality mezi lidmi a super hrdinové je ctí. Štěstí života, láska v srdci, bohatství a moc v životě nejsou náhody. Jsou výsledkem myšlení a chování, Jsou výsledkem tréninku super hrdinů.
 • 2

  Vitalita a energie

  SuperHero bez energie, vitality a síly by nebyl hrdinou. Naše tělo je naším nástrojem a prostředkem, jak se ve světě realizovat. Poznejte jeho schopnosti, jeho sílu a zázrak energie, který vás drží v životě. Tělo nám umožňuje jít životem a tvořit. Super výkonní lidé pečují o své tělo, o své zdraví a následují poslední vědecké posupy a praxe, které vám zajistí energii a vitalitu každý den.
 • 3

  Spirit super hrdinů

  Mezi nebem a zemí je mnoho zázraků a SuperHero si to dobře uvědomuje. Plně využívá své vnitřní schopnosti a operuje v logice Inside-Out. Jak uvnitř, tak venku. Tento díl ukáže, kdo opravdu jste. Jaká síla nás tvoří a co je to duch každého hrdiny. Spiritualita a duchovní život je každodenním chlebem charismatických lídrů a vědomých lidí. Tedy nyní i vás.
 • 4

  Vliv a jistota

  Znakem charismatických lidí je naprostá jistota v sebe a svou cestu a život. Tím se vytváři vliv. Jak mít vliv na své okolí. Na své nejbližší, na svého partnera, přátele i klienty. Co je to jistota a jak s ní v životě jít. Co vám lídři a mocní lidé do televize neřeknou a co je jejich tajemství bude téma tohoto dílu.
 • 5

  Mise a kariéra

  Poznej sám sebe a svět ti bude ležet u nohou. Tento krok aktivuje vaše dary a talenty a vyšle ja na misi. Vidět cestu a mít vizi. Znát, co je můj další cíl a pak se odevdat a důvěřovat na cestě k němu. Objevíte, jaké miliónové impérium je ve vás obsaženo a jak ho můžete předat druhým lidem a tím svůj život naplnit.
 • 6

  Úspěch a výsledky

  Jak dosahovat toho, co chcete. Jak rychle začít a silně dokončovat. Jak mít v životě výsledky. Co vede k úspěchu hrdinů a co blokuje sny, přání a cíle běžných lidí. Úspěch je schopnost myslet a mít správné návyky. Naše chování a konání rozhodne o úspěchu a výsledcích. Tento díl vám přinese do života řád a pořádek.
 • 7

  Sex a tvořivost

  Sexuální energie je nejsilnější a nejtvořivější silou světa. Super hrdina si toho je vědom. Rozvíjí svou sexualitu, kultivuje ji a posiluje. Otevírá své srdce a prochází životem plný vášně a touhy. Získává tím přístup ke své tvořivost.
 • 8

  Vztahy a komunikace

  To, co dělá lídra lídrem a mocné na tomto světě mocnými je slovo. Komunikace a naše vztahy rozhodují o naší roli ve společnosti. O našem příběhu v hlavách jinách lidí. O naší síti kontaktů. O lidech, které známe, a se kterými spolu pracujeme. Začíná na to naším nejbližším partnerským vztahem a končí u vztahů k lidem naší komunitě.
 • 9

  Peníze a finance

  Znáte super hrdinu, který by měl problémy s penězi? Vydělávat peníze je logistika a systém. Spravovat své peníze je moudrosti věků. Tento díl vám ukáže, co se učit o penězích. Co peníze jsou. Jak je vydělávat. Jak je spravovat a pečovat o ně. A ukážeme si také, jak je možné peníze chytře investovat. Peníze tvoří další peníze.
 • 10

  Jak se stát legendou

  Cesta životem je hrou a výsledkem příčin a následků. Může být fascinující, hluboká a dobrodružná. Nebo nezajímavá, plytká a nudná. Někdo je zapomenut a někdo se stává legendou. Být charismatickým hrdinou a lídrem, tvůrcem svého života a příkladem pro druhé z vás tvoří legendu. A není to náhoda.