PROGRAMY DAVIDA KIRŠE

Vzdělávací programy a tréninky pro váš byznys a osobní rozvoj.

HLAVNÍ PRÉMIOVÉ PROGRAMY

Toto jsou aktuální TOP programy Davida Kirše. Rozsáhlé tréninkové programy, které jdou do hloubky na téma marketingu, expert byznysu či osobního rozvoje.

Členská sekce EmailAcademy 2.0

Získat přístup

Do této členské sekce nemáte přístup

EMAIL ACADEMY 2.0

Získat přístup do členské sekce

EMAIL ACADEMY 2.0

EmailAcademy se stala nejprodávanějším online kurzem pro podnikatele, jak dělat email marketing na českém a slovenském internetu. Postupy a know-how, které už 5 let šíří EmailAcademy do světa pomohly už stovkám firem a podnikatelů a neměly by chybět v žádné marketingové knihovně.

Získat přístup
Členská sekce Prodej svůj talent

Získat přístup

Do této členské sekce nemáte přístup

PRODEJ SVŮJ TALENT

Získat přístup do členské sekce

PRODEJ SVŮJ TALENT

Jak dnes na internetu prodávat know-how a stát se uznávaným expert lídrem ve vašem oboru, učí trénink Prodej svůj talent. Vstupte do světa Expert Economy, vytvořte si vlastní Expert Byznys a monetizujte to, co víte, děláte a umíte novým způsobem. Technologie a internet vám dají křídla, ať jste autor, spíkr, kouč nebo lektor či se jimi teprve chcete stát.

Získat přístup

DALŠÍ AKTUÁLNÍ KURZY

Trápí vás nějaké téma z marketingu či osobní nebo se chcete v životě nebo podnikání posunout o level výše? David pro vás připravil kurzy na různé témata.

PRO ÚČASTNÍKY STARŠÍCH PROGRAMŮ

Po kliknutí na program se dostanete na přihlašovací stránku. Pokud jste do daného programu měli přístup a nepamatujete si heslo, tak pod přihlašovacím formulářem najdete odkaz, aby jste si vytvořili heslo nové.