Co radí šéf magazínu Success

Loni jsem měl tu čest se osobně setkat v New Yorku se šéfem amerického magazínu Success. Darren tam měl také přednášku, která mě naprosto uchvátila. Dosud bylo toto video dostupné jen členům mých placených programů, ale dnes tuto část, mé shrnutí jeho přednášky, sdílím se všemi.

Je to totiž další potvrzení toho, že logika v byznyse hraje svou roli, ale často až druhou, za emocemi a pocity. Ty totiž ovlivňují nákupní chování, a hlavně to, zda si vás zákazníci zamilují, nebo budete jen další anonymní firma v nekonečné řadě.

6x Love Strategy

Přeji vám to první, nadšené fanoušky a milující zákazníky vaší firmy. Ať vám v tom pomůže i tato prezentace, šest strategií, jak na to.

Spusťte si video níže:

Zjednodušte si život.

– David Kirš


David Kirš

David Kirš, podnikatel a vizionář, ale také lektor a investor, kterého týdně sleduje komunita +60.000 lidí skrz emaily a Facebook. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích. Jeho studium v Americe mu změnilo pohled na internetový prodej a komunikaci. Po návratu v roce 2011 u nás zvedl novou vlnu info marketingu a email marketingu, kterou teď následují další podnikatelé a majitelé firem. Dnes tak inspiruje nejen experty a lídry v mnoha oborech, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.

Komentáře

  Přidat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • JEĎTE SE MNOU NA VLNĚ

   Každý týden posílám emailem aktuální zprávy z "jiného" světa. Buďte u toho. Inspirujte se a nebojte se i vy na internetu a v životě čarovat a kouzlit :)

  • NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

  • DAVID KIRŠ

   David Kirš

   David Kirš, podnikatel a vizionář, ale také lektor a investor, kterého týdně sleduje komunita +60.000 lidí skrz emaily i Facebook. Jeho online kurzy prošlo přes 5.500 studentů a 1.700 účastníků se potkalo s Davidem živě na seminářích. Jeho studium v Americe mu změnilo pohled na internetový prodej a komunikaci. Po návratu v roce 2011 u nás zvedl novou vlnu info marketingu a email marketingu, kterou teď následují další podnikatelé a majitelé firem. Dnes tak inspiruje nejen experty a lídry v mnoha oborech, ale i začínající podnikatele, jak (nejen) díky internetu prodat svůj talent, podnikat ve flow a zjednodušit si život.